Holiday season HAS began (finally)


.. FINALLY saan ma öelda, et mul ei ole homseks mitte midagi vaja teha, valmis joonistada või kirjutada ja allnightereid teha ja suuuurtes kogustes red bull ja kohvi juua.

LÄBI, vjsoo, finito, overr...

...Aga siiski vaatamata sellele, et väljas ilm meid jõulumeeleolu loomisega ei aita, on jõulud siiiski ukse ees ja ootavad pidamist. Kuigi pean ütlema, et koolitöödega mässamine tõttu (ehk asjade tegemise viimasele minutile jätmine?!) olen ma see aasta ülimega unprepared ehk et ma ei ole isegi kingituste tegemise peale mõelnud. MINA - ei ole isegi mõelnud?! Nimelt kingituste tegemine on üks mu lemmmikuimad asju maaailmas, vastupidiselt ise kingituste saamisele - mis mulle kohe üldse ei istu. Ja seda juba täitsa väikseslt peale. Ärge küsige miks. See on minugi jaoks täitsa mõistatus :).
Igaljuhul ei suuda ma ära oodata jõule ja seda meeletut puhkust (mis möödub sketchbooke ja portfooliot täiendades - varstivartsi teen postituse ja räägin kõik südamelt ära ;)) ja kõikide kallite inimeste kokku tulemist, suurel hulgal naermis, söömist ja kõike muud head....

Niisiiis, kohustuslik jõulujutt ära räägitud ja nüüüüd viskan siia kõikkõik pildid mis mu telefoni kogunenud on koos kommentaaridega et millega ma vahepeal tegelenud olen :)!


Schoool stufff - Writing a review..


mmmm... 
Breakkk... Russian Vogue timeeee!!!!

Winter ?!


and.. I had a photo shoot with a talented photographer Johanna Eenma - here's a little sneak a peek of the shoot.
My Bambi eyebrows and blue-lips :)
and a real preview of the shoot...
and... play time..
WORD!
Lady Red
nomnomnommnommmm with mum
:D
ät B's flat!


BTW - You can ask me question = FORMSPRINGKommentaare ei ole

Postita kommentaar