London's Calling! Part 1.

Nii... Güüd mornin'. Valmistage ennast ette maailma suureks pildi laadungiks, mhmh, põhimõtteliselt pole mu blogi vist kunagi nii suure pidikoorma all "kannatanud". Et teile see koorem ilusti ära näidata, ja et te ära ei väsiks jagasin ma pildid kahte postitusse... Aga see polegi ju kõige hullem eks?

Igastahes alustades kõige algusest.... Kuna ülikooli vestlusele minek tuli suhteliselt ootamatult (nii umbes 2 nädalase ette teatamisega), siiis ei jäänud mul muud üle, kui sinna täitsa üksi kohale minna. Pean ütlema, et alguses olin ma suhteliselt kurb, sest see on alati olnud nö minu ja mu ema "linn" (me oleme seal vist ma ei tea .. kui palju kordi käinud? + meil on tekkinud seal oma lemmik söögikohad, poodlemis spotid ja sinna ilma temata minek tundus väga veider.. ). Aga sellegi poolest sain palju puhata, poodelda ja aega veeta oma Londoni sõpradega ning super värskena tagasi tulla.

Niisiis. Kuna ülikooli vestlus oli mul täpselt reisi keskel, siis oli mul super pinge üleval literally poool reisi. Ja mis on parim viiis meelt lahutada? Yepyep. Poodides kolada. Tegelikult tegin ma endale kohe selgeks, et ma ei hakka ühtegi riideeset soetama ja jalanõusid ja kõike muud nodi ei osta ka, sest ma läksin ju suure A1 portfoolioga ja käsipagasiga ning sinna imelikesse mõõtmetesse veel fashion-nodi ära mahutamine oleks liig ja isegi võimatu?
Okei.
Keda ma petan. Mina + poed + A1 portfolio + käsipagas = Challenge accepted. Jah, vastust teie küsimusele, ma tõesti poodlesin, mitte küll siukestes kogustes nagu mu silmad seda tegid (mõttes ma vist ostsin pooled vaateaknad tühjaks ja broneerisin pileti järgmiseks aastaks tagasi, et kõik super-mõnusad kohad ikka läbi mitu-korda saaks käidud... okei, Liisa rahune maha), aga äärmuslike võtteid tagasi tulles pakkides pidin ma siiski rakendama.
Nii, nüüd aga mõned pildid vahelduseks esimesest puhkuse poolest...

OI JAA, vabandan, et pildid on sellised nagu nad on, sest otsustasin kaamera maha jätta ja täielikult oma telefonikaamera peale loota, ning tegin kõikkõik pildid sellega. Sorrid.

Aga Endzooiiiii !

Waiting for my moment.. ok, plane. Usual company - RedBull & Music.
Finally, arrived. Kuna ma peatusin oma tuttava Ivi juures, siiis sain tema juurde sõita alles õhtu poole. Ning kuna mul oli super palju aega vaja veeta siis veetsin ma juba esimese lõuna window-shoppingut tehes (kuna füüsiliselt oli see võimatu - mu pagas juba iseenesest blokeeris tipptunnil metroo ja oxford streedi).
Couldn't find a sturbucks.. Yep, amazing, siis kui Starbucksi ei otsi on neid KÕIKJAL, aga kui finally pärast pikka päeva on just üht ainsat vaja.. Pole neid kuskil. Amazing. Õnneks aitas Costa oma supitaldtriku-suuruse-Americano-kohviga hädast välja.. whuhhhwwuuuu
DAY 2 ehk päev reaalseks poodlemiseks. 


Mulle jubedalt meeldib igasuguste poodide ja vidinate-nudinate vaate-aknaid pildistada. Eriti Londonis. Juba see inspiratsiooni hunnik, mida tänavalt saad on metsik. Kuigi  nagu ma enne mainisin olen ma Londonis mitumitu korda käinud, sain ma jällegist kinnitust, kui väga see linn mulle meeldib ja kui väga ma sinna kuulun :).
TOPSHOPi super-flexible aken.
Topshop seest...
Yepyep. Luvluvluv that dress.
H&M dress!
Need those spiked.shooooooose..
Londonis on juba megasoe - või noh, meile põhjamaalastele on see suvi eks. Ja neile ka (plätudega ja T'särgiga ringi jalutamine - no probs!). Igaljuhul, lubas ilm mul juba selga tõmmata enda mega-mõnusa maxi-dress ja peale visata biker-jacketi.
AA, kuna ma 99% ajast uitasin ja taas-avastasin linna üksi, siiis see on minu lahendus outfiti postitusele :)!
[I'm wearing - Diesel jacket / Seppälä dress / Michael Kors watch / Mulberry purse / Mustang scarf? ]
Starbucks lunch timeee!

Oxford Streedi sunset.

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar