Picture overload

Hei teie seal! Päääris hull päev oli eile, ausalt, et läks selle eilse "ma postitan niiniii palju pilte", niii nagu läks... Tegelikult oli kogu eilse päevaga nii, et see oli maksimaalselt kiire ja maksimaalselt spontaanne ja kõik mu algsed plaanid olid juba varavalges ümberlükatud.. 
Ehk päev algas suuure coffee&Red bulli kombo ja ülisuure G-Stari + ICON müüügiga, mis muide oli ikkagi üüüber suur, sest niinii palju riideid olid võiku hinnaga, et see oli lihtsalt... uskumatu...
Ja kuna huvilisi oli nii palju, siis mu masterplan löödi suhteliselt kohe ümber, et eieiei, kella 4st sa niii kui niiii ei saa ära (olin siis plaaninud koju, postituse ära kirjutada, siis sossult teki alla kerra tõmmata, nomnom Cesari salati ligi tõmmata ja mitttttte midagi teha!), siiis olin ma lõpuks praktiliselt kõigele avatud :). 
Vott, siis pärast tööd lendasin ma (noh, tegelikult ju Rotermannis mul päris oma maandumis platsi ei ole, aga noh saate aru) pärast tööd koos oma supertoreda sõbranna Birgitiga tema maailma ilusaimasse korterisse Piritale. Ausalt, ma kohuutavalt kahetsen, et mul ei olnud fotokat, et kõike üles pildistada ja sheerida, aga see oli to die for! Umbes nagu New York'i sttilis condo meets Londoni town-house vms.. das über! Höhöhö, olen juba oma suvised puhkusepäevad sinna bronninud :D Igatahes, olin ma seal kauem, kui peaks nomnomisime maailma head juustu, sinna kõrvale headhead veini ja mõtisklesime maailmasjade üle...
Vooottt... Aga nüüd ongi mu pildid siin ära ilusti laadinud, sõu siin on minu nädala-kahe tegemised.. enzoiiii!

L!
Ehhe, ega ma tegelikult, ei ole koguaeg oma blogi lehel :D.
Funfunfun EKA times! Ehk pildid veel paari nädala tagused, kui ma veel koolis käisin ja sehkendasin uurimustööde ja joonistuste ja asjadega. Güüüd timees!
@EKA with my luww Eelin!
Work neighbors .. So sweet so shiny 
See saatuslik päev, kus ma finally võtsin kätte ja tegin"elumuutva otsuse". Okeiokei, ei taha seda nüüd nii seebika dramaatiliseks ka teha!
Aa, kusjuures paljud on minu käest hiljem küsinud, et kas ma ei kahetse? Kas ei oleks võinud aastat siiski lõpuni käia? Miks?Miks?Miks?
- Ja truth is, ma ei kahtse tõesti, sest nii või naa järgmist aastat ma ei oleks ju kohe kindlasti seal veetnud, et ... 
[wearing_DIESEL JACKET_H&M BAG_HIFIGERJEANS_SEPPÄLÄ SCARF_GLASSES RANDOM]
Treating myself @CitySpa
Kevad sina?
My new babyluwww from Zara. Ülikaua otsisin üht kotti, mis oleks väike aga mahutaks kogu ma kräpi. Jah, kräpi sest ausalt mu kott on täpselt nagu Mary Poppinsil, põhimõtteliselt igaks olukorraks olen valmistunud :D.
Aaa, alustasin 30 day challengiga, ehk üritan 30 päeva toituda piinlikult korralikult. Ehk NO sweets, liha (kui siis ainult tuunikala, aga isegi mitte kanaliha), saiatooteid - ainult raw food raw food raw food. Ma updeidin teid kuidas mul läheb ja kuidas ma vastu pean :D! 
Mm, ja just enne seda kui ma alustasin oma challengiga... Leidisi/n kuskilt internetiavarustest homemade-macaroon'side retsepti. Nad loomulikult eiole täpselt nagu need õiged macaroonid. 
Maitse erineb, ja eks see oleneb ka millega seda teha ja väljanägemine ei ole ka täpselt sama, mis õigetel macaroonidel, aga siiski ülimalt maitsvad on! Sooovitan sooojalt! :) 
@Work #Lunch
Vahepeal käisin ma tegemas veits pildistamisi ja see on väike sniiiik-apiiiiiikkkk!
[wearing_DIESEL JACKET_ZARA BAG_G-STAR RAW SWEATPANTS_SEPPÄLÄ HOODIE_RAY BAN SUNGLASSES]
Bruschettad. nomnomnommmnnnm
Sweet B!
My little "boys" watch from Sweden + GSTAR bracelet + MONTON's bracelet

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar