I can have my cake & eat it too_Last week_vol1Heiheihei!

Mõtlesin, et tulen vahelduseks ja annan elumärke! =)
Kuigi olen veel taastumas eelmisest nädalast/nädalavahetusest/sellest nädalavahetusest (loe:unetunde tagasi tehes ehk süütunde vabalt päev otsa voodis pikutades ja kõike head ja paremat süües ja mitte midagi tehes)... Mis absoluuutselt ei takista see mind juba samal ajal tervet uut nädalat planeerides ja uute roadtrippide skeeme kokku genereerides... Busy-bee like I am. Ukey, keda ma petan... :)).
Tegelikult tuleneb  mu "aktiivsus" sellest, et teades kui l-ü-h-i-k-e suvi on (või no hetkel võib öelda, et selline suvi-släsh-kevad-släsh-tuleb-juba-sügis?), siiis üritan võtta igast päevast/nädalast/kuust kõik, sest varstivarsti juba sõidan ju ära ljondonisse (: .
zõu ilma pikema jututa ja põhjenduse ja teiste faktideta eelmise+üleeelmise pildid vol1.

Mu igapäevane lõunane armastus! Vertigo!
A Goodiebag after TRIWA event... nomnom.
Kõige-kõige-KÕIGE-kõigem. Mu ema. <3
Getting back on track... Summer-body ei ole enam kaugel...
Summer trend 2012
Või siis Liisa-kevadine-"korda"minek-to-be-continued... Kes mind vähegi rohkem teavad, teavad seda, et "Liisal ikka juhtub". 
Suudan ma kõige müsitlistemate asjadega hakkama saada.. Alustades sellega, et suudan tavalise kõvaketta teha kahjutuks lõpetades meditsiini arendamisega ehk aka korjates üles haigusi/vigastusi mis isegi arstitädid paneb silmipööritama.
Seekord õnneks läksin ma old-fashioned way, ehk otsustasin ka ennast käsile võtta ja hakkasin jooksma taas jaaaa.. Here's the result = twisted ankle ja vahva põletik seda saatmas!


<3


L.

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar