lalala... Palju õnne mulle!

… kingade puhul, haa!
Kuigi mu sünnipäev on veel nädalate kaugusel premeerisin ma ennast mid-summer? kingiga :D.

Haaa aga ma ju enne mainisin, et suve lõpuni lasen päikselt keha paitada ja ei tee mitte midagi, tulgu või vee uputus eks, siiis ma siiski võtsin kokku ennast ja sõidsin nädalavahetuseks oma Saaremaa maakoju. Võttes kaasa kõik kodinad-nudinad, mida ma pole pildistanud ja mida tahan teile näidata. Kaasa arvatud uued kingad, mida ma enne minekut kiirelt ja spontaanselt (again? who would have thought eks :D) endale soetasin ABC kingast. 


Tegelikult, ma võtan kingade ostmist väga tõsiselt, see tähendab, plaanin-uurin-mõtlen-soetan, ehk et ülejala ma kõike poest koju ei päästa... Isegi kui nad nukral pilgul minuga kaasa tahavad tulla. Ja paluvad.
Aga, pondini jõudes... Olen ma varem juba neid külastamas käinud ja kuigi ma olin p-e-a-a-e-g-u neid juba soetamas esimene kord, siis eelmine kord hoidsin ma ennast kõvasti tagasi (just nende killerite kõrval istus mingi teine suss alghinnast -70% + kogu ülejäänud pood oli allahinnatud ja ainult nemad olid ilma jäetud?!).. well, hea vaistuga nagu ma olen, läksin ma tagasi ja leidsin need eest seekord super hea hinnaga! :P 

2 kommentaari