Whatever words they say I won't care, Inside my mind it's like a wind..Heihei,
täna on üks selline päev lõpuks, kus ma nüüd päeva lõpuks saan süümekate vabalt jalad seinale visata ja mittte midagi teha, sest homme on vaba päev! Juhuu! Tegelikult kulub see täiega ära, kuna just saime uuue projekti ja kõik algab taaas. Ma vist kõlan natuke üldse mitte excited, aga tegelikult on see väga awesome ülesanne..
Natuke võin ju teile tegelikult rääkida ka sellest.. Põhimõtteliselt peame selle aasta lõpuks andma välja ajakirja. Üksi ja täitsa individuaalselt. Kõik konseptsioon/kujundus/pildid/illustratsioonid/kõikkõik on meie teha. Nii, et samaaegselt on see mega-lahe ja vao-ise-saan-ajakirja-teha?! ja teisest küljest, ei tea kust alustada, mida kirjutada. Aga don't worry, i'll figure it all out! :)

What else? Aa just lõpetasime oma esimese reaalse projecti ja hand-in'isime selle eelmine neljapäev. Kuna me ei ole disainerid ja meist suht kindlalt ei saa ka seda (missest et kursuse nimes *disain* sees on, uuest aastast nimetatakse meid ümber BA Fashion Communications & Styling ja tegelikult keerlebki see koguaeg ümber selle)... Anyways, about the project.. Pidime disainima koti, a'la „kui mulle antakse collaborationi võimalus mõne suure firmaga, siis kuidas see kott välja näeks“ - ehk kuidas me ennast, kui brändi, sellesse kotti nii öelda „paneks“.
Kott reaalselt kasutuskõlblik ei pea olema ja  meie pidime tegema lihtsalt näidise... keegi ei hinnanud meid õmblemisoskuste põhjal, vaid luges idee+sketchbook (ehk research) + moodboard + ja final product! 
Jeje, ja tulemused saime kohe pärast hand-in teada ning läbisin edukalt juhuu (sain upper-second grade'i , ehk pretty-pretty good, first grade on heal juhul meil üldse võimalik taga ajada aasta lõpuks ehk... seega jee). 

Aa, ja enne kui te piltideni ruttate, pange mängima see lugu üleval! iTunes'i vallutanud lugu, I must say... :) Pöörfi mõnusaks workout'iks!!!  Aga nüüüd võite alla poole kerida ja illustreetivad pildid sellest projectist!

le lebos.. @school
researching
hand-in time!!

xx,

see you soon, luws!

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar