Yes, I am alive!!!


Cannnnooottt wait any longer, et see term läbi saaks, kõik hand-in'id tehtud saaks ja meid vaheajale lastaks. Põhimõtteliselt on üks essee vaja järgmine reede veel sisse anda ja we are done. Finished. 

Ja siiiiiiis 24 detsember (nagu jõulukingitusena haha) lähen ma kojuu!!!!
Ma pole kodus juba 3 kuud käinud, mis tundub hetkel lihtsalt omaette puhkusereisina ja niiii põnevana, et ei jõua enam ära oooodata. Jez, I know, et ma kõlan nagu pisike laps, aga can't help myself, i'm so excited.
Loomulikult on mul kogu vaheaeg nii ära planeeritud, kui võimalik. Tahan palju-palju olla koos vanemate ja vanavanematega, süüüa kõike head ja paremat, mis mu ema küpsetab/kokkab, käia Viinistul, näha kõiki oma sõpru, minna Saaremaale, lugeda raamatuid (mis ma kõik koju jätsin, kuna ülekilode tõttu), käia väljas söömas ja ohhh... Juba mõte sellest kõigest teeb mind nii rõõmsaks!

Aga aitab, nüüüd blogi staffi. :)

Põhjus miks minust siin blogilehel isegi haisugi ei olnud, oli sellepärast, täna oli meil mässive hand-in, mille jaoks me pidime looma ajakirja ja siis täna seda kõigile presenteerima. Kuna selle ajakirja sisu oli põhimõtteliselt kogu meie esimese term'i research, siis ei saanud me mitte latti alla lasta ja töötasime täiega selle kallal sellel nädalal pannes seda kokku.
Sisuks või läbivaks teemaks pidi olema üks uus subculture, mille me ise nö pidime avastama, nime andma, käima üritustel, pidudel, näitustel, street style pilte tegeme jnejne. 
Ühesõnaga loads and loads of work. Ja üli khuul ka, kuna põhimõtteliselt kõik pidid oma mugavustsoonist välja tulema ja tegema asju mida muidu ei teeks. haha, näiteks mina, kes vist tänaval ei julgeks EVER, kedagi peatada + intervjuud küsida + pilte teha (jne), käisin street style shotte tegemas?! Strange things do happen!
Votttt, aga ma kindlasti sheerin teiega seda ajakirja linki (tegemist on online ajakirjaga), kui me oma hinded selle eest kätte saame.

Igaljuhul, just felt the need to explain myself... :)

Aaa, ja et see postitus nii mega tõsine ei oleks – tänase hand-in'i presentatsioon ja ala white trash outfit ka veel lisaks. xx

Some pages of my articles for the magazine!
amazing comments from tutors!
....And my so called "white trash" outfit. 

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar