"You better watch out, You better not cry, Better not pout.."

Enne, kui ma lõpuks viimasele (ja loodetavasti edukale) katsele pakkimisega lähen, sest juba homme lendan tagasi Eestisse winter break'iks, sheerin ma teiega oma holiday playlisti.
Iga aasta teen ma iTunes'i nagu kord ja kohus „winter wonderlandi“ nimelise playlisti ja kütan sinna niii palju jõululaule, et ei jõua ära kuulata...
Siin Londonis olles ei ole mul absoluutselt sellist ohh-kohe-on-jõulud-tunnet (okei.. kui siis ainult Hyde Park'is)... võib olla, sest lund ei ole või pere on kaugel.. Don't know don't feel it... Igatahes, kuna ma lähen koju tagasi Tallinnasse, täpselt jõuludel, pere tuleb kõik kokku, kuusk on olemas, super-nomnom jõulusöök on laual – siis tuleb see tunne tekitada. ... Ma üritan teid mitte oma holiday-cheer'iga ära lämmatada nii, et lisan teile kõike mõõdukalt.. Pluss siinse Winter Wonderlandi pildid.. Ohh, ma olin nagu väike laps, silmad punnis igasuguste ilusate värviliste tulede vahel, seee kõik oli niiiiiiiiniiniiiii ilus!

PS! For international readers - from now ON - translated text will be available at the end of the post!


 
 
/// Hello-Hi! Before i head back to packing my suitcase(which I’ve tried to do like hundred times, but failed...), I’m gonna share my holiday playlist which will be playing the whole flight (!!!) because the whole Christmas “thing” here, doesn't work for me and I find it impossible to have Christmas-mood without the snow and my family..
.. So as i am flying back exactly 24.December, snow is on the ground, the whole family will come together, there's a Christmas tree and fabulous oh-so-yummy-food – I BETTER get into the Christmas mood.
So click play, for the „cheezy“ christmas playlist! ///

1 kommentaar

  1. Üks super laul sinu „winter wonderland“ playlisti: Christina Perri - Something About December
    http://www.youtube.com/watch?v=OR2LXXIX8ro

    VastaKustuta