Absolute Contrast.. Absolutely happy ?!

Ma olen täna täielikult hea-tuju-Liisa [ja see pole kuidagigiiii põhjendatav] ... AA mitte, et ma just igapäev kirudes päeva alustaks aga see selleks.. 
Suutsin rahmeldades eile avastada, et kuu lõpuks olen ma täiesti isikuttõendava dokumenditu? ja pidin täna kiiremas korras kohale minema - ise nii by-the-way-just-ärkasin-nägu ees. Mitte, et see veel vähe oleks suutsin oma jubedamate-dokumendi-pildide TOP 3 ilusti paigast lüüa. Ja kui mõni tähtis tädi juhtub seda postitust lugema, kes mind tulevikus üle piiri laseb - pliiis ärge kahelge mus! Aitähhid!
AGA. See mind täna rööbastelt välja ei vii mitte üks raas. mkmm. Isegi mitte mõte, et just 45 minuti pärast istun ma koolis ja õpin. mkmm. Okei, kui ma pärast linnas ringi jooksmist õhtul tõesti koju maandun ja turboväsinult lõpuks võtan ette oma portfoolio, siis seal laiutav tühjus või noh minu kriitiline see-pilt-ei-sobi-ja-see-ka-mitte-MA-EI-SAA-HAKKAMA tuju tuleb peale siis toimub digimuutumine. Aga see on veel mägede taga. Või siis tundide.
Vott.. Aga nüüd, kuna ma eile meelalt lubasin teiega igasuguseid pilte jagada ja kuulata kriitikat ja kõike muud ka, siiis vohh, siiin on mõned pildid minu kõigekõige viimasemast shootist.
Ma definitely pole veel kõike saand, nii et ma täiendan varstivarsti kui kõik on valmis ja olemas!

Mmm.. Ja soundtrack!


L <3 !