Lost but now I am found. I can see, but once I was blind. I was so confused as a little child. Tried to take what I could get. Scared that I couldn't find all the answers, honey"

Soundtracks..Õu gaad. Mul on juba piinlik oma nägu siin näidata. Aga, mis seal ikka. Walk of shame it is.
Niisiis where do I begin..
Aa kusjuures... Ei ole mitte ainult teie, mu kullad lugejad, kes siin ilusti-kenasti veel mu lugejate numbreid kõrgel hoiavad ja ootavad uudiseid mu tegemistest, vaid võin täitsa ausalt öelda, et paljud mu lähedasedki on täiesti teadmatuses, mis puudutab minu tegemisi, sest kuigi ma olen alati arvanud, et jaa mul on niiii palju teha ja siis veel seda teist ja kolmandat ja aega pole  - siis pean ausalt ütlema, et mul pole vist elu sees nii kiire olnud kui praegu.
Aga ei. Ärge saage valesti aru, ma ei kaeble. Ma vist ei ole kunagi varem nii õnnelik ajapuuduse üle olnud.
Viimasel ajal olen ma väga palju pidanud ajanud Londoni ülikooli asju. Ma ausalt ei oleks uskunud, et ma kunagi võin niii palju, millegi nimel vaeva näha ja enda mugavus-tsoonist välja tulla ja rabeleda unistuse nimel, mida ma ausalt öeldes, poleks pool aastat tagasi üldse uskunud, et ma isegi hakkan selle nimel rabelema. Olin alati öelnud, et jaja ma raudselt kandideerin Londonisse ülikooli jajaja, aga see oli alati siuke kauge mõte/unistus. Nüüd on see, aga nii lähedal, et lausa hirmuäratav. Juba niii lähedal, et nädala pärast ma reaalselt pakin oma kohvri ja võtan oma portfolio kaenlasse ja lähen vestlusele.. whuhh.. 
Aa.. Ja kui juba asjade-tegemisele-mida-ma-kunagi-poleks-uskunud-et-ma-teen jutuks läks (mida lauset?).. Siiis, kes mind vähegi teavad, teavad, et ma olen vist maailma ammusest ajast endale tattood tahtnud. Jah, rääkinud ja mõelnud ja kõiksugused kreisid ideed läbirääkinud, mida ma teha kõik. Loomulikult, nagu ka kõige muuga (mis on uus ja out-of-my-pretty-little-comfort-zone) - poleks ma eales uskunud, et ma oma julguse kokku võtan ja selle ära teen? Mina ja tattoo? mkm. - Sähh, mõeldud - tehtud. Ja could not be happier :)! Ma juba vaikselt pean plaani uue tattoo tegemiseks. Zõuu, dõunt worri ema :D.
Eniveis. Vot, mis veel... Kui ausalt öelda, siis hetkel tagasi vaadates tekib küll tunne, et ma pole nagu midagi ära teinud ja nagu rääkimisväärt asju nagu üldse pole?, aga mida lähemale ma jõuan oma tegemiste maha-kriipsutamisega oma to-do listsist, seda rohkem ma kipun märkama, kui palju ma olen ära teinud. Small stufff makes huge changes u knoouu. Ühesõnaga ma olen kindel, et sada asja on veel arutada ja teile rääkida, aga kõik mitte teps ei taha meelde tulla.
Mis seal ikka. Maybe later.
AGA, see eest kuigi mu mälu mind alt veab, olen ma siiiski suutnud midagi ülespildistada.
Selle tõestuseks on mu maailma-suur instagaleriii, mis on kogunenud mu telefoni juba ma ei tea mis ajast..
Pidin väga karmi-käega otsustama mida siia panna ja mida mitte, sest neid pilte on tõesti palju tekkinud. 
Ja ma ilmselgelt üleujutan teid piltidega ;).


enzoi!
bebe laav.
Mhmhmh.Põhimõtteliselt mõtlesin miljon skeemi välja, kuidas see üle elada - ausalt, ühtegi ei läinud vaja. Võin ausalt öelda, et see ei olnud üldsegist niiii valus nagu jutud käivad!
DONE!
Mu sketchbook on 100% inglise keeles, kuna ma pean selle intervjuule kaasa võtma UK'sse + mu käekiri on vist totaalne hiinakeel ka, nii et ärge ära ehmatage kui te midagi aru ei saa :D
Paberi kollektsioon, mida me EKAs teeme ühe paberifirma juubeli ürituseks ning, millle moodboard peab juba selleks neljapäevaks sjuuppahh olema - dunnno, kuidas ma kõigega valmis jõuan. Keegi, äkki leiutaks 28 tunnise päeva, maybe then?
Haah - Misspelled TIGHT - #fastwriting #FML
Mu research ühe teise "modernse naise ""projekti/pildi/kavandi/or whatever"" asja jaoks....
Cat eye
Mm.. In progress.. 


Kissses&Hugzz
L.