THEPAPERPROJECT-vol.1

Tihti mult küsitakse, et mida Kunstiakadeemia Moestilistika endast üldse kujutab ??..
Kuna ma olen esimesel kurususel, siis on meil suhteliselt basic kunstikooli materjali omandamine.. ehk joonistame, õpime kunstiajalugu, kostüümiajalugu, kultuuriajalugu, moedisaini põhitõdesid jnejne... Kõikkõik, mis on vajalik ja üleüldse kasulik ühele kultuursele inimesele...  Ühesõnaga - mitte midagi nii öelda imestama panevat...
See tähedab, et kogu selle basic'u õppimise kõrvalt võite te meie meeldivat üllatust ettekujutada, kui meile (moestilistika + moedisaini + erasmuse) üliõpilastele pakuti või siis noh, ühe loengu raames, anti ülesanne luua paberist kollektsioon.
Mida see endast kujutab? Mille jaoks? Miks?
 - Projekt on koostöös Antalis'e paberifirmaga, mis on Euroopa suurim paberivarustaja ning sellel aasta peab oma juubelit ning selle puhul korraldab 600 külalisele "moeshow"... Või siis pigem paberloomingu-show?!.
Igaljuhul rakendati meid tööle ning meie ülesandeks on luua paberist kostüüm, kasutades erinevaid tehnikaid a'la origami ja igasugused algkooli voltimistehnikad ehk kõik crazy'd voltimistehnikad mis üldse olemas on, on rohkem kui teretulnud.. 
...Niisiis võite kujutada ette mu mõnusat õnne-ohet, kui saime teada, et kostüümid tuleb teha ainult paberist , mitte riidest (juhuu, saan oma kunstipõhikooli teadmised käiku lasta).. sest teadupärast pole mina ja õmblusmasin just sina-peal. Aga see selleks. 
Kuna selle projekti hand-in on juba neljapäeval ehk ülehomme, siis ma konkreetselt elan ja tegutsen ja kiirustan ja voldin selle nimel, et see asi valmis saada ja reedel lavale saada. Nii, et kui some point, mu jutt don't make any sense, siis teatke, et põhjuseks on magamata ööd :D...
Aga et mitte bitchima jääda, siiis siin on kerge inspiratsiooni board (ülemine pilt) + sniiik a piiiik mu paberi-maailmasse.