Gossip..Inspiration.. And everything in between..

Heyhey.. Suuured sorrid, et ma siin vahepeal pausi pidasin ja käisin lihtsalt siit läbi ja vahepeal a'la nii muuseas updeitisin teid hetkel toimuvaga. Nimelt mul olid mitmed "eluolu muutvad"  tegemised ummikusse jooksnud ja selleks, et neid enda jaoks selgeks lahendada pidin ma nö otsast alustama ja läbi kõikkõik läbi mõtlema ja yadayadayada.. Aga see selleks.
Igal juhul... Nüüüd kus mul asjad selgemad on saan ma mõnda neist ka teiega jagada :).

Mõned teist on kuulnud kuulujutte, mõned mitte, aga true-story it is - ma otsustasin eka'st lahkuda ...Just täpselt selle nädala alguses oma lõunapausil tegin ma täiesti megamüstilise otsuse (samas, olid need mõtted mind juba pikalt piinanud), et minu aeg on seal majas ümber saanud. 
Põhjus lihtne - kuna ma ju sain Londonis ülikooli sisse, ja ma tõesti olen tänulik igasuguse hariduse/kogemuse/teadmiste eest, mis ma sealt sain (teadupärast ükski tarkustera ei jookse ju mööda külge maha), pole mul reaalselt enam mõtet seal enam edasi käia - kui ma tean, et sügisest ma seal nii või teisiti ei jätka. Aaaa sellega seoses muidugi sooovin megapalju edu ja kõike head oma endistele kaasvõitlejatele :D!

Aga movin' on... Aa ja kuna suddenly mu megabusy graafikust sai mäxleboochill, siis olen ma seda ülimegalt laisklemiseks kasutanud ehk suuurtes kogustest põhjendamatult palju kõike head söönud, päevad täiesti voodis sossult pikutades mööda saatnud, paljupalju muuuuuviii naitttee teinud ja mõnusaid pildistamisi läbi viinud [Aa, ja kohe kui ma pildid kätte saan ja oma karmi silmaga ära aproooovin, siis ma jagan neid teiega]  ja niisama oma armsatega aega veetnud. 
Kogu selle hea keskel, olen ma viimastel päevadel teinud ohh, kui palju soul search'i, kuulanud ära suuuurtes kogustes tarkuse teri ja aru saanud, et mul on ikka maailma parimad sõbrad ja perekond ja no matter, kui imelike või kreisisid otsuseid ja kõike ma ka ei teeks, toetaksid nad mind ikka :).Oeh, life couldn't be more perfect? True dattt. 


Ja enne, kui ma oma pika tänukõne-joruuu lõpetan, lubasin mega-ammu, et näitan pilte, mis on igasugustest pildistamisest üle jäänud ja nö Liisa läbiaegade pildirida.. Enveis, ma pole seda unustanud ... Ja juba homme on täitsa plaanis teid piltidega üle uputada! 

Aga nüüüüd... Koos selle munade värgiga on ilmselgelt saabunud kevad, mis tähendab, et kõik sume-sünge-talvine tuleb kiiiirelt maha raputada (kuigi praegu sajab lund?)... Mis tähendab, et on käes täiesti uus hooaeg. Mis omakorda tähendab ülimegavärsket moodboardi. 


Aa jaa ilusaid pühi teile kallid!

L.
Photos from TUMBLR, FFFFOUND.COM