Natuke rohkem lobisemist ja natuke pikemad seelikud...

Tänane päev on mul töö juurest vaba. Just TÄIESTI vaba. Oehh, kuidas ma armastan oma vabu päevi (mitte, et mu töö raske oleks, aga teate ju ikka, et pärast pikka töötamist on need vabad päevad justkui sama head nagu Sainsbury küpsised või crème brûlée või midagi nomnomnomi)... igatahes need magusad võrdlused kõrvale jättes, olen ma täiesti vabapäeva-meeleolu-lainel. 
Kusjuures... Jube mõjuvõimas tunne on endale ise omal vabal valikul tegevusi valida...
... nagu näiteks poodides kolamine, hea mõnusa raamatu lugemine, joonistamine või enda garderoobis suuuuurpuhastuse tegemine (selle eest ma loomulikult teen endale suure pai, nimelt suutsin suures osas oma stange tühjaks sorteerida ja ära pakkida ja veel ehetes ja kottides ja asjades ka korda luua - kuigi mis ma valetan, mul tegelikult ju ei olnud muud varianti kuna septembris pakin ma asjad ja lähen Londoni ülikooli ja niisama oma asju siia kurvalt stangele tukkuma jätta oleks patt 8-)... ). Ühesõnaga tegevusi on oioi kui palju. Ja vahelduseks on kõik mega rilääääksivad.


Nii aga lisaks sellele füüüsilisele reläksimisele, leidsin ma aega ka oma tumblr'is veits ringi kolada ja leidsin hulga pilte maxi-skirt'idest... mis kusjuures tuletas mulle meelde, et ohooo, mul on tegelikult endal ka ju just mitte väga kaua aega tagasi soetatud üks üliilus must siidine maxi-skirt, mille kandmist ma kusjuures ooootan niii väga.... aa ja telefoni ilma-äppi andmetel äkki? saan juba selle nädala lõpus kanda (16 kraadi sooja?), pliiispliispliiis?!... 


Voh! Aga tegelikult polegi mul väga aega rohkem jutustada, kuna päike juba vaikselt piilub välja ja telefon annab oma pinisemisega märku, et varstivarsti kohe pean ma jälle ennast valmis seadma ja linna oma kullakalli Lauraga kokku saama... Aga et teie õhtu ka sama mõnusalt möööda läheks nagu minul, jätan teile siia lõppu maiustamiseks pilte maxi-skirt'idest.. Nohh, et kadeduse level-to-the-max tõsta!