A warm cup of coffee a day keeps all my troubles away

Heihei hei,


Niii, mul on  kõrvaklapid peas, Beyonzz ja Kanye ja Jay-Z lärmamas, let the writing begin.


Niiii.. I've had super-busy-yet-the-most-exciting-month-ever-(so-far)... Aa, ja väiksed ja veidi suuremad sorrid nende ees, kes feissbookis või läbi mõne muu allika juba kuulnud neid asju on, teile võib see kõik väga old news olla. *Sorryz* :[


AGA, DA NEWS on, et finally (või siis tegelikult juba 2-3 nädalat tagasi) tegin ära oma ülikooli valiku ning süsisest olen fashion design, styling & promotion tudeng ja couldn't be happier about it.


Küsite miks just see? Yep, kuigi kõik kellega ma seda teemat arutasin teavad, et mind jubedalt hirmutas see degin'i osa selle juures, siis põhjalikult uurides ja 100x üle helistades/kirjutades/joonistades ja uurides ja veelkord puurides sain selgust, et design'i osa asjas pole nii suur ja suurem rõhk jääb siiski stilistikavaldkonnale. Seega suits me ja unconditional offer got confirmed:).
Ahjaa, koos selle rõõmust-käsi-plaksutama-paneva-uudisega veel üks väga hea uudis. Kuna ilmselgelt, ma lähen sügisest ära Londonisse elama, siiis jätkan ma blogimist [ja loodetavasti ka tihedamalt :)], sest sealt mitme maa ja mere tagant on kohe kindlasti põnevam kirjutada ning ka lugeda. *So no worries*


Ahjaa... Miks mu blogimine vahepeal *jälle* välja suri?
Siin kohal pean ütlema, et tõesti I wish I was a superwoman... Aga, ei.
Ma olen enda arvates olnud 99% ajast tööl. Ehk põhimõtteliselt olen kolinud reaalsest maailmast, kus kõik minu sõbrad-armsad-suvi-ja-päike, ära retail-landi ehk olen g-star raw ametlik elanik [ei ma ei jonni ;)], kuigi täitsa väsitav on, olen enda suureks üllatuseks avastanud, et mulle meeldib costumer service's töödata...  Igapäev erinevad inimesed, uus situatsioon.. ja kuna ma kannatan kroonilise-lobapidamatuse all, siis on vahelduseks võõraste inimestega jutustada ja neid abistada üpris refreshing :).


Aa, ja see 1% ajast. *Jällegi, kes feissbuukis minuga kursis on need teavad*. 
Uksed ja aknad avas ametlikult V-managment. Ning as you know, kuulun nende hingekirja, siis vahetasin ma (täiesti rõõmsalt ja vabatahtlikult) iga nädalavahetusel ja vabal päeval oma päris pere uue-kalli-pere vastu. Ehkki, minu vabad päevad on maailma-mikro aeg, siis selle ajajooksul tegime ära 3 photoshooti (Oliver Moosus'e, Lev Dolgatchov'i ja Jaanar'iga) ehk *loe* oluline lisa book'ile. Kuna mul neid pilte pole arvutis (vaid paberil, bookis), siis ma hetkel ei saa neid jagada teiega, nii et see jääb pärastiseks maiuspalaks.


Igatahes. What else? Nagu te kõik märganud olete, siis mega-soe-sossu-kevad/suvi on hetkel käimas/tulemas ja ma muidugi ei tea, kuidas teiega, aga kuigi ma päevast-päeva vaatan *ise-valge-luik*, kuidas päevitunud inimesed lühkarite ja flipflopsidega üksteise järel mööda vanalinna tänavaid ringi uitavad, siiis mõtetes olen ma juba oma suve 1000x ära planeernud juba... Alustades kvaliteet-ajaga laagrites peesitamise ja sõpradega road-trippides, mitte-millegi-olulise-üle-mõtiskledes ja kõike muud funfunfun'i tehes. Selleks ju suvi ongi. hehe.


Aaa ja vabandan jälle ette ära, et a'la outfiti vms pilte pole absoluuuuutselt, kuna lihtsalt reaaalselt olen nö jooksus olnud ja lihtsalt pole olnud midagi pildistada.. or if you think sneaks+jeans-t-shirt is brand-new-fashion-discovery *snorr*..


Igatahes, siiin on kerge valik eelmise kuu piltidest :]
peace, i'm out!


Ahh.. addicted..
Let the showw begin..

*photo shoot, waiting for my turn*
Triinu ja Ellen doin' their magic.
Model foood.. or not.
Simple yet chic make-up