Summer Sensation

Hey beibz,

Oeh, täna ärkasin ma täiesti enne äratus kella, mis ei ole enam  viimasel ajal 8 maailma ime, sest halb harjumus kärmelt kella edasi lükata on minusse juba täiesti sisse juurdunud. 
Vottttt, aga unetu nagu ma olin, otsustasin ma finally ette võtta oma bloglovin'i updatesid, mida ma btw kardan juba nagu tuld või siis... minu puhul maskotte [jah, fun fact: ma kardan maskotte]. 
Ehk siis pärast pikka kaalumist, kas ma tõesti tahan seda suurt blogidepostituste numbrit näha ja näha kuiiii ajast maas ma olen, võtsin ma blogimaratoni ette... Ja paaegu, kui ma olin ennast juba tuhatkorda ära sõnunud ja sada korda lootust kaotamas, siiis üllatas mind H&M.. või noh, nad ei suuda mind üllatada enam vist väga pärast collaborationeid Anne dello Russo ja Marni ja Versace etcetcetce.. Get my point eks
Anyways, checkisin ma üle nende swimwear'i ja järjekordselt pean tõdema, et they did again.  Igaljuhul langesin minagi nende õnge, sest nädal vms tagasi sain ma emalt super naiss üllatuse über-coolide-bikiinide näol [kuigi jälle tundub suvi valgus-aastate kaugusel, siis ei väsi ma siiski unistamast, et ehk see ükskord ka oma täies hiilguses meieni jõuab ja ma need endale selga saan ajada.. hehe]..

Nii, et kellele rannahooaja-südametunnistus [mida väljendit?] samamoodi õlale koputab ja bikiinikogu tahab uuendamist siiis chem 'em out fo sho, väga übermoodi saab oma bikiini garderoobi pimbitud. 
Aa ja kes ei raatsi täielikult oma bikiine välja vahetada, siis saab ju alati mõlemad osad eraldi soetada ja miksida ja mätchida :]!