Watchin' over them

Heiihei!
Kuigi mul oli tänaseks absoluutselt teine jutt plaanitud ja tahtsin seda rääkida seda täiesti teiselt emotsioonilt ja olekust, kui sellest milles ma praegu olen ehk keha ja mingil määral ka vaim on omadega nii läbi (loe: 2x10h töömaraton + mõlemad päevad jalgadel + mega palju ringi sahkerdamist).., et super-work-comast tööb mind välja ainult powernap, comfort food ja teadmine, et nädalavahetus ja kvaliteetaeg oma superfun seltskonnaga on ees ootamas... oehh *gettin' chills already* :P
... agggaa unistamiselainelt hoopis tänase jutu juurde..
 Natukene aega tagasi võttis minuga ühendust imearmas Leevi, kes kutsus mind Polhelm PR showroomi, kus toimus Rootsi kellade ja prillide brandi TRIWA pressipäev. 
Ja kuna ma absoluuutselt fännan igasuguseid kellasid ja kannaks ise kasvõi patareita kella puhtalt selle *fäb*i välimuse pärast, siis oleks ma pidanud olema peast täitsa soe, sellest võimalusest mitte osa võtta.
Ühesõnaga, miks ma sellest räägin?... Kuna enne oli TRIWA meile kätte saadav, vaid läbi välismaiste netipoodide, siiis kohekohe saate te neid värvilisi suvekuulutajad soetada ka endale Siison.ee ja oodata on reaalsetesse poodidesse ;)


Sõuuu check 'em out! :P


Vaata lisaks triwa.com