Esc.

Helooo, its mii agen.


okeiokei, ei ole nädalavahetusega tuure üles tõmmanud. Lihtsalt ülirõõmus, et jälle linnast välja sõidan [Saaremaaleee!!]. [Haa, ja ma ju tahtsingi päikse saatel ärgata, oma aiast koduseid marju korjata + kohvi saatel raamatut lugeda? checkcheckcheck].
Seda check-listi järgides võib öelda, et olen ilmatuma õnnelik inimene. Check. 


Tegelikult ootab mind kohutavalt [jah, just kohutavalt] suuur undone asjade-kohustuste-virn/loetelu, et juba hirmus on mõelda selle peale. Kuigi ma väga üritan järgida seda, et "kui ma probleemi eiran, küll ta siis lõpuks ise ära läheb, kui keegi ei viitsi temaga tegeleda" [naerate, aga haiguste puhul töötab see nagu topeltekspresso-magamata-öö puhul :P], siis ikkagist ei taha nad ära haihtuda. 


Mis seal ikka, toimetama peab hakkama. Võiks kindlamalt endale korterit vaatama hakata [mitte lihtsalt unistama studio-apartmentist suuure aknaga vaatega linnale või loodusvaatega kuskile ülilahedale pargile? a'la Syda Studio? aga Londonis]. Ja külaliste tulekuks kodu ära koristaks?!. Asjad kokku pakkida. Bloglovin's lugeda ööga kuhjunud postitused. Ema tehtud maaailma parima Napoleoni kooki ära testida. Fotokad ära laadida...
Põhimõtteliselt võiks loetleda ja loetleda, mida kõike teha tuleb. Mulle üldiselt meeldiki nimekirju teha ja endasse uskuvalt loota, et ma teen need ükskord ära.


Mis veel?... Haa, bronnisin endale pileti ära Ljondoniii ja tagasi. Ehk lähen sinna korraks suve lõpus ja tulen tagasi. Ehk lähen sinna TÄPSELT oma sünnipäeval. Ehk 24. augustil. Whoop-whoop! ...


... aga inaff said....Ma parem keksin  teie ees oma uuuue meeste tii-shööörtiga [jesh, mi laiks meeste t-särgid väga] :)


i'm wearing: shirt_random men's t, blaser_monton, glasses_primark, jeans_g-star raw men