The cap thing..

Ma tean. Nokamüts, cap.. whateva... Nii mõnelgi tekib esimese hooga mõte, et kasutuskõlblik on see ainult kuskil metsas joostes, Snoop Dogg'i peas ja igapäevaselt on see täielik fopaa!!

Haa. Siiski mitte. 

Cappindus [yes, ma leiutan nüüd sõnu kaa!], ehk teisisõnu nokamütsi-maania, oli juba üübercoool 2011 autum/winter Miu-Miu ja Givenchy showdel ja said hulllupööra [ausalt, cappid olid vallutanud kõik street-style blogid] respekti ka sellel kevadel/vara-suvel tänavapildis.. mil ma ise algselt skeptilisena, kuid kiire kohanejana selle ka käppelt siiski omaks võtsin.
Igaljuhul, ei tea kas mu kunagise "sportlase hinge" jaoks on see veits südamelähedane teema? või milles asi?, kuulus see koheselt mu virtuaalsesse riidekappi... Ise lootes ja mõeldes, et järgmisel võimalusel ka enda reaalsesse kappi ühe casual-nokamütsi soetan.

... lala.. mõeldud - soetatud!

... Vott, kohe ma teie ees oma uuue cap'iga keksima ei hakka, sest täna sadas poool päeva ja ülejäänud aja veetsin ma perele kasulikult marjadega [yup, ema ma tõesti korjasin marju :P] , see-eest üritan homme selle ära teha enne Tallinnasse tulekut :P.
Aga selle eest jagan veits noka-kandmise-inspi.