I heart NY


Heyhey,


LÕPUKS. Ma olen terve igaviku [tundub vähemalt] ooodanud, et ma saaks kuskile ennast nokamütsiga sokutada ja shalalaa.. kes kaua jonnib, vingub ja nurub, see saab!
Hehe, tegelikult asi ikka ei ole nii. Aga see selleks.
Laupäeva hommikul kohvi ja võiku kõrvalt tuli meil super-hea-idee-pirn, et sõidaks Viinistule!
Loogish, tagamõtetega inimene nagu ma olen – nägin kohe võimalust ja ajasin kiirelt fotokaaku täis, asjad kotti... Käppelt mõned tiirud selkus ja minekk!

Kuigi hiljem avastades, et kraadiklaasile oleks võinud rohkem kui ühe pilgu visata ja tõsiselt võtta seda teisest toast tulevat imestunud hõiget, et õues on AINULT 15 kraadi!! Kuid lähtudes sellest, et siiski on August ja onju suvi ja peaks ju saama kanda lühikesipükse?? siis suutsin ma siiski terve päeva vastu pidada kõigest lühikestes pükstes ja nii üleüldises suve riietuses. Muidugi ei tea, mis kasu mul küll sellest julgustükist tulevikus on ... või siis ei ole.. [Enne Londonisse minekut oleks ofkoors väga super paar angiini ja mõned põletikud ligi tõmmata. NOT!]

Igaljuhul kohale jõudes ja ennast korralikult lahti pakkinuna otsustasime oma folgi-hinged üles otsida, maxi-seelikud käiku lasta ja sõitsime Käsmu Viru folgile.
Kuigi ma tegelikult ei saa öelda, et minus üks „hipi-või-folgi-hing“ pulbitseks selle kõige sõnaotsesemas mõttes, muidugi arvestamata neid peapaelu mida ma lihtsalt aksessuaarina kannan ilma igasuguse tagamõtteta, siis ühest mõnusast vabaõhukontserdist ja koos olemisest sõpradega ei ütle ma kunagi ära!
Muidugi õhtu lõpuks saime aru, et pidu ei olnud mitte meil vaid sääskedel meie peal, kes armutult ära kasutasid meie linnalikku naiivsust, pannes selga noh niii iiizi-briiizilt, suve õhtule kohaselt!

i'm wearing: cap_random label / jacket_diesel / shorts_cut-off's/only / shirt_I heart NY / sneakers_Primark /DIY studds
watch_form Sweden / balck bracelet_H&M / other bracelets_G-Star Raw
Üks snap mille ma tegin enne minekut tegin, ülejäänud pildid lisan homme, sest need ootavad kohustetundlikult [loe: minu laiskuse tõttu neid editida] kaameras oma järge! 

earrings_monton / cuff_H&M / bag_monton / perfume_Burberry-The Beat / wallet_Burberry