A bit glue and some glitter... It's a DIY!


Olen oma suvise laiskuse vist seljatanud, igaljuhul on mul taas tuju teha DIY. Mis on ainult postitiiiivne [sest mul on paaaar ideeed veeeel, mida ma niinii tahaks juba teostama hakata, whuhuuuu]!

Igatahes tänane DIY on teada tuntud [kes pildi järgi ära ei tunne läheb tagasi aastasse 2011, okei!]... mhh, okei, nii boss ma ei ole. Aga anyways, tegelikult on see DIY super lihtne ja pole isegi mingeid väga suuri seletusi vaja.

Nii, et krabage kätte ühed pimpimist vajavad ketsid [mina sain omad umbes 3 aastat tagasi Londonist, poodi ma küll ei mäleta, aga kandnud olen ma neid max 3x.. ning nüüd nädalavahetusel suurt inventuuri oma asjades tehes tuli mõte neile taas elu anda :). Lifesaver, I am!], dekoratiiv „kristallid“ jaa maailma-parim sõber super attak! Haa, ta on mind nii mõnestki suuurest ou-mai-gaad-sa-lõhkusid-selle-ära päärstnud, aitähhaitähh!
Aa, ja need lisandi vidinad sain Karnaluksist!

1. glitter +
+ 2. glue
+ 3. sneakers
also, mu inner-child vajas ka nännni ja leidsin sealt korvide vahelt mikid, kellele ma andsin üllalt uue elu kõrvarõngaste näol! deem, küll ma olen täna hea inimene :D!
Ännd.. trummipõrin....Valmis produkt :)!