Before, before.. The BIG 20.


Ohhhhh... Raske ohe ma tean. Üldiselt ei ole ma eriti selline, kes mentaalse raskuse all teatraalseid ohkeid teeb ja kirub, kui raske mu elu on... Mis tegelikult oleks isegi naerukoht, kuna ma lähen ju Londonisse.. zõuu, öelda et mul on raske elu? Hmm.. poor me :D!
Kuid nüüüd tekib vaikselt kellaseieri äärmiselt järjekindla edasi tiksumisega küll tunne, et this is it!
Ühesõnaga ei suuda ma enam tegemata asju vist isegi tähtsusejärjekorda panna, mida kõike ma pean tegema ENNE, kui ma homme minema lendan... JA pean märkima, et kuulun meisterklassi järjekordade-nimekirjade tegemises!
Aga ma üritan... Number 1. on vaja täita kohver. Eieieieiei, sorri, käsipagas!
Mis baiii-zeee-weiii, ei ole pooltki nii lihtne, kui esmapilgul tundub, kuna a) tegemist on
k-ä-s-i-p-a-g-a-s-i-g-a ja mul reaalselt ei ole ruumi ega kilosid nii palju üle, et saaks võtta kaasa kõiki asju mida tahaks ja ma tegelikult ei ausalt öeldes võib-olla isegi ei kannaks... Ühesõnaga komplekte „äkki ma lähen sinna ja siis kannan seda“- koplekte kaasa ei saa võtta!
Siit tuleb probleem b) hallllooo...mida ma kaasa pakin ??? ja c) kas on mõttet midagi kaasa pakkida üldse, kui ma lähen mekasse?
..aahhhh ja kas ma mainisin, et mind vaevab naistele kohane geneetilinehaigus ehk krooniline ülepakkimine?
Täielik virr-varr ja garderoobi uste paugutamine...

Movin on..

Probleem number 2 ja samal ajal ka meeldetuletus endale! Pean järjekorda panema homse postituse, sest homme lähen täitsa vara lennujaama valmis! Mida ma kirjutan, see on veel küsimärk, ilmselt mis ma kaasa pakin, höhö, ärge kartke, ma ei kiustaks teid iga nipsasjakese üleskirjutamise ja tähtsusastme põhjendamisega..
Number kolm, ehk kindlasti vaatan üle, et kõik-kõik appointmendid landlordide ja muude tähtsate-korteri-otsimise-tegelastega oleks confirm'itud ja kokkusaamised oleksid kindlad! Ei taha ju ühtegi head korterit maha magada!

Mis tuletab meelde, et ma ju peaks tegelikult korra magama ka minema, sest kuigi homme on mitmeti oluline päev.. see tähendab, et pean ju õigel ajal ärkama ja õigel ajal kodust välja minema ja õigel ajal takso saama.. jaa nii edasiiii... Siis homme onju ka minu sünnipäev?!
Ehk siis vanema ja targemana peaks ma vähemalt korrakski enne nädalat non-stop Londoni eksplooorimist ja uue nurga alt vaatamist korra ka pea padjale saama.

Nii, aga jõudes selle kirjatüki kulminatsioonini, milleks on pildid eilsest.. 
Jejeje, lasin juuksuril ennast sügiseks valmis panna ja olen nüüd põhimõtteliselt „loomulik kartulikoor aka pruun“

+ Võite mind nüüd Instagrammis followida.. Kasutaja izz liisakushnir !

@ Bestseller
I'll do it myself'id..
Cheesecake with Vana Tallinna likööör
Befoore, juuksurit! 
#hilfiger meets duu-itt-joorself
AAA. Ja kuna ma homme hommikul ju põrutan minema, siiis bööörthdeyy tuli varem ja sain mõned kingid kätte! Aitähhaitähhhaitäääh! :*