Week in London.

Nii. Olen ennast kohusetundlikult varustanud kohviga ja valmis jutustama teiega teemal – London. Kõlab nagu midagi väga ametliku aga ei, just small talk.

Aga, asjast. 
London on amazing. 
Ma ei oska sõnadesse panna, kui väga ma tunnen selle linna kutset. 
Kui väga see mulle meeldib. 
Muidugi miski ei asenda väikest armsat kodulinna Tallinnat, aga see feeling ja energia, mis seda linna saadab tekitab.. mm.. kananaha ihule.. heas mõttes.

Esimesel õhtul tõttasime me kohe minu sünnipäeva tähistama, algselt meil absoluutselt plaane ei olnud, a'la lihtsalt lähme sõbrannadega istume kuskile maha ja heietame „kuhu kõik aastat läinud on“, aga tänu sotsiaalmeediale (haha, facebook) kutsus minu üks sõber, kes korraldab erinevaid üritusi Londonis meid ChinaWhite (väga posh klubi... a'la Tom Cruise pidutses seal. Normal friday :D). Muidugi väljas käimine (ja kogu elu) on seal küll kõvasti kallim (näiteks 1 shot ChinaWhite's maksab 10£ ???), pean siiski ütlema, et siiski ei anna seda kohe võrreldagi sellega, mis Eestis on. Väga super-luks sünnipäev, ei oleks osanud vägevamat tahta! 

Kuna nädalavahetuse oli mu korterikaaslane tööl, siis sellest ka tingitud see, et sellised täispikkuses outfittide pilte mul ka väga pakkuda ei ole :(. Aga see eest on mul megalt pilte melust ja tänavates jaa Brick Lane'st, kuhu ma jalutasin pühapäeval.
Brick Lane'il toimub iga pühapäev mega-suur turg. Seal müüakse kõike. Sõna otseses mõttes. Alustades vanadest ketsidest lõpetades noorte disainerite loominguga. Väga põnev virr-varr.
Aa.. Ja kes Brick Lane'le satub, siis kindlasti soovitan minna Beigel Shop'i! Maailma parim! Ma seekord sinna sisse ei mahtunud, see tähendab järjekord oli uksest välja, aga viimasest korrast mäletan, et need on niii head, et tasub selle järjekorra ära seista (kahju, et mul kiire oli :()!

Samuti koht kuhu minna on Camden Town. Suur-suur kauplemise koht, kus võib ka leida kõike. Rohkem „poe“-kaupa.
Isegi kui midagi osta ei taha, siis tasub sinna sellepärast juba minna, et näha seda elu seal. Reaalselt, see on omaette hipsterite-maailm Londonis.

Ma võikski jääda oma paaris päevast Londonis vist lobisema... Kõik veel tundub nii ebareaalne.. Liiga hea, et olla tõsi... AA, tegelikult ma valetan, üks kivi on mul Londoni kapsaaeda visata küll... 
Kuigi mulle niiii hullult meeldib, see et võid minna ükskõik kuhu ja nö massi kaduda – a'la ma ei tunne sind, sa ei tunne mind, itzz okey! - siis keset tööpäeva mööda Oxford streeti oma tuhande kotiga (mis EI olnud pisikesed riietepoe kotid, vaid käisin endale vajaliku kraami toa sisustamiseks ostmas) ringi käia ja kellelgi pole sooja ega külma kas kõnnib ümber sinu või sinust üle ajab ikka korralikult närvi.. Ja veel lisada sinna paar kraadi sooja ilma ka. ÕHH. Need on, need minutid, kus mina ja London ei mõista üksteist.

Aga ma annan andeks.

Aggga nüüd.. Ma väga palju pilte ei teinud (arvan ma ise), rohkem sõin ise silmadega kõike ümbritsevat (unustades kaamera kotti või koju?), siiis üritan nende piltidega kuidagigi seda kõike kokku võtta :P


 
PS! AA JA ENDISELT - minu intsagrammi saate piiluda kasutaja alt liisakushnir ;)