Birthday edition.


Sorri-sorri-sorri,
et ma eelmise nädalal suuremat sorti aktiivust üles ei näidanud. Nimelt enne Londonisse minekut olen tegelenud mitmete erinevate projektide ja värkidega, et lihtsalt olen jõudnud koju ja energia raasugi ei ole enam minus sees.

Hea uudis kogu selle kõige juures on see, et ma olen võtnud ilusti viimast oma Eestis oldud ajast ja olen saanud palju veel omadega koos olla :).
Aa ja kuna mu juba arvasin vahepeal, et midagi on kategooriliselt jamasti, et a) kas ülikool on mu lihtsalt ära unustanud või b) sain ma ise nii valesti aru kõigest ja Londoni-värgindus oli kõik ükssuur mull. Ärge saage valesti aru ma pole kreisi-pöörzon aga null infot liikus vahepeal ja juba minul, kui kroonilisel ülemõtlejal, tekkis juba tuhat küsimust, et mis värk on?!. Igal juhul eilsega said need kõik kustutatud, sest suur welcome package saabus kõikide kontaktide ja kuupäevade ja kellaaegadega, jee.

Aa, ja veel üks hea uudis. Olen oma 20. eluaastat vastu võtnud oioi, kui palju ja tundus vahepeal juba, et sellest on saamas neverending sünnipäev.. Tähendab saigi :D.
Aga nagu mulle juba selgeks tehti, siis head asja tulebki kaua nautida ja seda sai ka tehtud. Jess!

Aga täna pikemalt ma lobisema ei hakka ja tühjendan oma instagrammi siia pigem [aa, ja kes tahab live-ajas ehk kohe pilte näha, kui lisan, siis kasutaja on liisakushnir ;)]. Aa, ja kuna on süüüügiiiiis, siis täiega põnev fashjon wiikide aeg on peal ja lähipäeval tahaks ma kindlasti teile oma NYFW lemmikud palad ette kanda. [Olen üle mõistuse palju endale seivinud pilte :)]

i wore: dress_h&m, shoes_blink/abc king, bag_mulberry