New York, I HEART You

... jaa siiin ma olen! Ramp väsinud, sest lisaks 7 tunnisele tööpäevale, mille ma igapäevselt oma graafikule lisasin enne Londonit!(mis sisaldab täieliku seismist), on sügis mu täies mahus kätte saanud ja külmetuse külge haakinud. 
Igaljuhul ei saa ma veel endale lubada laisklemist ja magama minemist, mille ma enda arust täiega ära olen juba teeninud, haha, sest üritan enne seda kui ma oma läpakalaadija lõpuks!!! parandusse viin ka homse postituse draftidesse sokutada, et see homme ilusti üles panna.
Tubli blogija nagu ma olen (naerukoht!) =).

IGATAHES, läpaka viimaseid minuteid nautides, võtsin koos sellega teise puhta nautingu ette.. New York fashion week!
Ausalt oma imaginary riidekapis näen ma vaimusilmas juba ilusti rippumas 3.1 Phillip Lim'i SS'13 valget kirjadega maikat ja pükse, Rag & Bone'i helesinist jakki ja seelikut.. jaaaa... okeiokei, chill, tahaks tegelikult neid kõiki. Nüüd. Ja. Kohe!
Aga, kuna ma ei saa neid imelisi hilpe reaalselt majutada, siis valisin ma välja kerge portsu mida majutada oma arvuti kõvakettal aka valisin välja ma oma lemmikud (wiiik pole veel läbi, aga noh, hetke lemmikud siis) ja lasen teil ka neid nüüd tsekata! 

Aa, ja kes tahab kõiki kollektsioone täiesmahus näha, siis minu meelest kõige parem ülevaade alates modellide nimedest, kes hilpe kannavad jnejne on style.com'is nii et klikkige SIIA! selle nägemiseks! ;)

Pildid kokku miksitud style.com'ist!