Street style.. Ja I am so late!


Ja ma tõutalii tean, eilse postituse maha magasin. Jah, sõnaotseses mõttes maha magasin! Päras edutut trippi Kristiinesse oma läbakalaadijaga, kus mulle tehti selgeks, et põhimõtteliselt olen ise kõiges süüdi ja pole mõtet mul üldse vaielda ning just to make me feel even worse – neid Dell inspiron mini laadijaid eraldi ei müüdagi. Ühesõnaga pärast pikka trippi Kristiinesse elektroonikapoodi langesin ma kohe magama, kuna arvuti aku on nüüd väga suure väärtusega luksus see tähendab arvutit saab kasutada ainult häda korral. Hindan seda tuhat korda rohkem. Kuni järgmise laadijani ofc :D.

Agggaaa... pärast seda pikka und ja tänast tööpäeva, mis tundus megapikk kuna ma olen ikka haige (see ka põhjendab igasuguste outfittide postituste puudumist, kuna haigena on mu tahe ennast kuidagigi ülesputitada täiesti null, pigem siis sossult ja soojalt!), siis mul oli kaua aega oma elu üle järele mõelda. Tegelt ei ole nii diip. Mõtlesin hoopis, mida täna teile postitada ja kuna ma juba new york fashion week'i lemmarid teile ette vuristasin... siis ilma pikema kahtlemiseta otsisin ma välja moenädala fashionistade pildid.
Tegelikult, kui täiesti aus olla, siis lisaks oma lemmikutele kollektsioonidele millel ma moenädalal silma peal hoian on minu jaoks sama põnev, kui mitte isegi põnevamad, street style pildid... Mis teevad mu alati kohutavalt kadedaks, sest fashijoon-inimestel on niii ütlemata lahe garderoob! ..Õhhh

oh lala.. Aga lasen teil ise oma silmaga järgi vaadata ja kadestada :P!


photos via: style.com, new york magazine, Tommy Ton, nasty gal blog, where did you get that