I haz arrived!


Well, hello!... Pärast pakkimise mästerklassi ehk elu mahutamine nii.. noh 55kg?! sisse ja mitme tunnist lennujaamas konutamist (lend hilines, jehuu!), i haz arrived :) ja nüüd ka õnnelikult ennast sisse seadnud oma uude koju.

Eile kohe pärast maandumist kiirelt koju kihutades, kiirustasime käppelt poodi, et endale üks mõnus tervitusõhtusöök kokku keerata... Ausalt siinsed poed on täis niiii palju ahvatlusi ja head ja paremat, et mega raske on ennast kiusatustest eemal hoida (kes siia satub siis Marks&Spencer'i double chocolatechip cookies – I DIE).
Õnneks ma sain seekord hakkama ja piirdusin mega hea salatimixi ja muude tervislikumate valikutega, aga we'll see 3 aastat on ju veel ees.

Anywayz, toidujuttudest muude juttudeni...

Täna olen terve päeva üritanud ennast sisse elada a'la endale pangakonto tegemisest, telefoni numbri hankimisest kuni koolitarvete soetamiseni..  ning ma väga palju pilte ei ole jõudnud teha selletõttu.. Seega ainult pisike seeria teile hetkel :)

mmm, ja homme plaan näeb ette hommikul vara juba panka kontorisse minemist ja hiljem juba lõuna nautmist Starbucksi kohviga ja hirmuäratava e-maili laadungi ära lugemist, koolitöö tegemist (juba sain assigmenti). Ja siis trenni tegemist (whohoo, olen nii kaua oodanud, et saaks jälle ennast liigutama hakata!). 
Igaljuhul tihe-tihe päev tuleb!  Hoian teid kursis 

Kodu tänav :)