Casual Friday

Once again.. I'm in a hurrrry!!!! Tegelt veel mitte, aga kui ma niiiviisi teki all sossult lebotamist edasi naudin, siis natukese aja pärast kindlastii!
Kiire-kiire-kiire hommikusöök veel kapist leida ja siis ruttan history of art & desgin loengusse.. Mida ma juba väga-väga ootan! Meid küll hoiatati, et tegemist on suhteliselt raske loenguga, kuna term'i lõpuks peame kirjutama hulga esseesid ja veel, mis kõige hirmutavam, olen ju samal pulgal (peale minu on meie kursusel veel 6 välismaalast) brittidega ehk st ei anta meile ka grammigi armu. Pluss veel meie kohal käimist ja hilinemist jälgitakse väga rangelt ning kuna see loeng on väga tähtis reasearch-skillide arendamise poolest, siis tehti meile kohe selgeks, et kursuse (kui mitte isegi varem) lõpuks on hästi aru saada, kes käis kohal ja kes hommikul voodist välja ronimise asemel alla andis ja magas edasi...

Igatahes, tegu on tänase outfiti piltidega.. Kuna ma lähen kodust vara-vara ära enne, kui korterikaaslane ärkab, siis see on mu hetke alternatiiv outfiti postitusele... Vot tak.

sunglasses_ray ban / collar_primark / denim shirt_? / bag_marc by marc jacobs / loafers_matalan