London research 1

Jutt on lühike ja suhteliselt konkreetne. Meie rühmale anti ülesanne teha „shop-report“ ehk uurida Londoni kesklinnas erinevaid poode (Kes seal poes käivad? Mida nad ostavad? Mis vanusegrupile see suunatud? Kuidas nad enda stiili kirjeldavad? Etc) + koguda inspiratsiooni + teha streetstyle pilte ning lõppude lõpuks leida üks inimene, kes on meie jaoks see 2013 aasta „muusa“ või it-inimene. Aa ja projekti lõpuks peab sellest kõigest, mis me kogume, näeme ja kogeme valmima ajakiri.
Ühesõnaga, kogu selle Eestis ülikoolis käidud aja jooksul (mis muidugi ei olnud üldse palju)... väoo.. ulmeliselt põnev ülesanne.. ja poed mida me külastame.

Niisiiis, siin on esimene ports pilte sellest nädalavahetusest aka kus poodides me käisime ja kus window shoppingut me tegime... Teine osa ootab soojas veel. So be ready.. as redis, or something :).

Selfridge - the Meka

Artist Yayoi Kusami collaboration with Louis Vuitton
What's your shoe story?... Going to heaven.. ok ok.. just Selfridge's shoe gallery. Basically the same though.. 
Adorable bus!
Kui ma peaks hetkel valima koha kuhu mu süda maha jäänud on siis.. trummipõrin...... see on Dover Street Market. 
EI, mitte sellepärast, et kohtasime seal Usherit, kes oma pühapäeva shoppingut tegi seal (aa, just sayin' aga Madonna, David Beckham ja KANYE käivad ka seal poodlemas :D).. mkmm.. VAID sellepärast, et seal on KÕIGE ilusamparemägedam valik disaineri brände.
Ma tahaks teile kõike seda näidata, aga seal sees ei tohi pilte teha nii, et kes Londonisse satub, siis kindlasti kohe sinna window shoppima!
Hope you enjoyed my pictures ! :)

xx

L.