Randoms.


Sorry-sorry, for the lack of outfit posts lately (and posts in general) . Põhjus on lihtne – kool on täiega peal (obviously), ja even bigger problem – meie leping saab kohe-kohe otsa ja otsime uut korterit. Mis on täiesti nõela heinakuhja seest otsimine, sest niiiiii raske on leida head mõnusat korterit?! Who would have thought eks, poleks vist enne siia tulekut arvanud ever, et „täiskasvanu“ elu on niiii raske... Tõsiselt. No safety-net, no nothing, kas saad hakkama või ei saa, ja that's it!
Aga, aja maha võttes ja enne-magama-mineku-kohvi-joomise-kõrvalt (don't even ask, olen siin igasugused imelikud kombed omistanud, okei teed piimaga veel mitte, aga we'll see :]) , igaljuhul seniks viskan teile täiesti random valiku pilte mis ma siin kogu oma siin veedetud aja jooksul teinud olen. Uskuge või mitte, aga ma olen siin juba täitsa ilusti tervelt ÜHE kuu juba elanud?! Time flies you know...

Olge tublid!

L, xx

Notting Hill
 Famous Portobello Market...
 Dangerous place. I mean it. 
Casual me. Yup, arvates, et London toob välja minus kogu mu crazy-style vms, siiis vastupidiselt olen ma vist viimase kuuaja jooksul muutunud niiiii mugavaks kui veel võimalik. I barely wear heels, Converse ketsid ja letzz goo!
Supah-cool All-saints pood.
Teil on lumiii (Eestis).. Meil on sügis!
Cool yellow bike in Notting Hill
Mainstream lunch
New club @ our street
Home street & beautiful sky