Long time.. No see...


O-m-g.. Kui hea on jälle blogida. Literally. Kooli ja korraks ka juba täiesti lootusetuks muutunud apartment-hunti vahepeal oli mul täiesti null energiat blogimiseks. Hope you understand.

But I guess, important thing is, I'm back :), ja kõige muu juures kõige parem asi on see, et mul on uus elamine ja OMA riiiiidekapp (!!!). Hah, had to mention it!

Vott. Kogu selle tohuvapohu keskel tulid mulle see nädalavahetus külla mu kodused ning terveks nädalavahetuseks digimuutusin ma isehakanud GPS'ks aka giidiks ning näitasin neile oma linna. Üritasin neile Londonit näidata just selle külje alt nagu ma ise seda viimasel ajal nägema olen õppinud ja viia neid avastama midagi uuut, kuid kuidagi jõudsime ikka samade heade atraktsioonideni tagasi, mida me alati külastanud, nagu ala Harrods, Oxford Street (oma kõikvõimsate high-street poodidega) and so on... Turistikad you know.
Aga I don't mind. Korralikult sai patareid täis laetud ja nüüd juba ei suuda ära oodata millal kõik mu sõbrad ja kallid siia mulle külla tulevad ...hint!hint! Ja 24. detsembrit ehk kuldset kuupäeva, millal ma ise lõpuks kodustele külla sõidan!!!

Aga nüüd.. Kuna ma olen taas-avastanud Instagrammi, siis siin pilte eelmisest nädalavahetusest + natuke muud ka, et anda sniiikapiiik teile, mis mu elus kõik toimunud on (food pictures, outfitte, olustiku... jaa niiii edasiii..)

AA, ja kes soovib mul insta's ka silma peal hoida, siiis mu kasutaja on endiselt liisakushnir

old hood
 
presentation aka hand-in!
 Last minutes in our old apartment...
 Rainy day
 Good americano + the best apple-pie in town (from M&S)
 Christmas.. in November?
 Morning person
 Killer-heels. @Selfridges
 Sweet print @Topshop
 Harrods
 Burberryy baloons!
 Sunday brunch
 Breakyy
 Haha, avastasin tänu oma kursusekaaslasele uue appi CatWang.. And I couldn't resist.. 
...Kiisudega kohvikus!
 And me.. sleepy-without-make-up-me.
Ma olen see nädalavahetus enda aasta sushi-isu vist täis söönud. Siin on Wasabi, sushi place, põhimõtteliselt iga nurga peal.. Ala nagu Starbucks. Ja maailma hea hinnaga. Ja heahea ka :)!
 New sparkly necklace
Ja uuuuus hood. With a clear-clear sky!