Casually busy.


Kiiire postitusss... Hetkel olen ülmalt hoos oma esmaspäevase pildistamise kavandamisega.. Jeez, meile finally anti stuudio-aega et saaksime nats ringi möllata seal, modelle riietada ja lõpp-kokkuvõttes ka üks asjalik fotoseeria sellest kätte saada.. Loomulikult on sellel oma twist ka, et kõik see mis me teeme peab kajastama spring-summer 2013 trende. Mis on ühtepidi megalahe, aga teisalt käivad mul juba väga khuulid outfitid mööda mõtteid ringi ja poed kust kõik need kokku laenutada ... oehh, gotta stop myself. Now.

Literally, sest ülehomseks on meil veel omakorda vaja lugeda ära ports artikkleid (kuskil 400 lehekülge) ja katkendeid, samal ajal kahelda kõiges, nendest omakorda teha omad järeldused, vormida välja küsimused.. Ja siis kursuse ees ette kanda kogu-see-lõputu-jutt oma sõnadega.
.. Mis muidugi omakorda eeldab, et ma peaks nüüüd ennast siit eemale kolima, kiirelt M&S tuna-salati käest ära panema, kohvi järgi haarama ja kiiiiiirelt tegelema hakkam. Will do!

Aa enne seda, kui ma siit ära lendan, siiis few simple outfit photooos... kuna ma olen absoluutselt laisaks muutunud ja hommikul kulutan max 10minutit, et endale midagi selga kavandada, kuna sossult voodis vedeleda on ju parem? Siis olen ennast väga casualilt riide pannud.

 Actuallllly, i'm wearing a golden collar too.. U see?
skirt_h&m / shirt_h&M / loafers_primark / collar_primark / watch_michael kors