On the verge of a change ...


hei-hei. Mõnusat pühapäeva lõunat(?) teile ... Nagu te näete on mul praegu mega kiire olnud [ma ei tea kas ma sõnusin oma eelmises postituses kogu oma aja ära], aga pressure on peal ja aega ei ole üle mitte üks raas... SEST, sellel nädalal on tulemas kaks suurt hand-in'i.. Ei valetan ÜKS, aga siiski mitte vähem oluline [teine sai väikse pikenduse – nädala jagu..] ja mitte kuskilt otsast ei tohi järgi anda.

See nädal anname sisse trend forecast'ingu ehk anti meile valida kaks seasonit kas autumn/winter 2015-2016 või spring/summer 2015.. Mina valisin autumn/winter´15-16. Ja lühidalt, peame kokku panema seti asjadest, mitte riietest!!!, vaid täiesti non-fashion asjadest, et „pildi“-keeles edasi anda, seda mis meeleolu (aka mis on moes) meie valitud hooajal. Loomulikult peab olema kogu lool ka mingi loogika ja see ei saa olla ilmselgelt „kogum-siin-on-minu-lemmik-asjad“, vaid peab olema reaalselt disaineritele loetav, et nad sellest disainida saaks... Mis tähendab, et meil on reaalselt vabad käed teha midaiganes me tahame, samas on sada protsenti võimalik täiega puusse panna ja täiesti valesti see kõik ära lahendada ja täiega feilida.

Oehh. Igaljuhul, tundub nagu möödas oleks igavik, kui siia mõne värskema pildi endast panin... 
Kogu selle õppimise tuhina all otsustasin, et vajan muutust. Mõeldud tehtud.
Ma ei mäleta milla ma viimati NII tume-pruunide juustega olin, mäletan ainult, et see nägi välja väga-väga vale... ei tea kas see on vanusest-välimusest-riietusest või millest, aga olen super-mega-rahul tulemusega! PS. pilt on veitsa petlik, aga in real life, on see tumedam kui paistab :)

wearing / jacket_monton / jeans_promod /shirt_random store /

Vott, aga ma lendan tagasi õppima... AA ja kui mul jälle läheb tuhat-blogi aastat, et siia midagi kirjutada, siis alati saate mind jälgida instagrammis (LIISAKUSHNIR).

xx, L.