This head I hold... The day I had.


Hey hey, it's me!!

Kogu siin oldud aja vist kõige pingelisem nädal on käimas. Nagu ma eile ütlesin on hand-in kahe päeva kaugusel ja küll mitte kõik – aga inimesed pööravad juba loco'ks oma ideedega kuidas hand-in ära teha, sest as I said, there's no right or wrong answers, just a tutors opinion.õhh.
Igaljuhul mul on täna ülihea tuju, ma ei tea küll miks? Sest koju tulles otsustas buss, et tema edasi kuskil random kohast edasi ei sõida ja hops kõik maha [seda juhtub siin kusjuures nii tihti, et sind poetatakse jumal-teab-kus-maha], siis kõndisin ma tänu elupäästja-nutitelefoni äppi abil koju, ise kirudes kui külm on ja, et oleks ju võinud hommikul kindad ka kõige muuga kotti visata. Ehh.
AGA, besides that, oli meil täna kogu selle virravarri keskel mega lahedad workshopid, kus meile tutvustati erinevaid töötube. Ja kõige lahedam on see, et KÕIKE saame me tulevastes projektides kasutada - a'la alustades 3D printerite kasutamisest lõpetades plastik topside ja ma ei tea mille kõige veel tegemistest... Ühesõnaga amazing. Kogu meie rühm vist ei ole kunagi niii õhinaga kõike nautinud nagu täna. Kõlab väga cheesy'lt, I know. Aga tõesti pole vist sellise laadungiga motivatsiooni kunagi ühelt koolipäevalt saanud. Juhuu. Aga see on ainult hea!

... Igaljuhul, vahelduseks oma cheesidele lausetele ja kiidusõnadele Londoni pihta, lisan ma parem siia mega suure laadungi instafeed'i. Kuna ma pole vist seda ammu teinud.

Aa. Ja muuusika nurgast võite käima panna mu värskemaid lemmikuimad rütmid!

xx

1. Pixies - Where is my Mind

2. Kendrick Lamar - Money Trees

3. Electric Guest - This Head I Hold

Regent St. vist mu lemmik tänav sellel talvel... Muidugi Winter Wonderland Hyde Park'is on ka fabulous.. Aga thiz iz just pure magic!

Änd my favorite new cafe nearby our home!!!
Creating a magazine!
Our MOvember!
Juzt me!
Mu teine lemmik siin Londonis. PARGID. Park kuhu ma vist ei väsi kunagi jooksmast on Queens Park. Nii ilus, nii pisike, nii armas.
My new reflection! U like me know? - School timez.
And at school... with my sweetie Miriam !!