So GOOD to me

Meil on siin kell juba vaikselt kaksteist tiksunud ja veel viimased tunnid on viimase hand-in'i sisse andmiseni. Haa, ma tean, et mu blogi on muutunud mu väikseks hand-in'i obsessimise pesaks, aga not anymore, kuna ma sain viimase essee eile kirjutatud ja üles riputatud koolisaidile. Mille süsteem on minu jaoks ikka veel väga veider, me nimelt ei saada oma valmis kirjutisi üldse õppejõududele, vaid laeme need üles ühte programmi (kus bai zee veii ei ole lõputult ruumi ehk every word counts), mis annab üles laadides meile „üles laetud tööde tsekki?!“ (tõendab ära et me, noh ikka tegime töö), siiis seal on spetsiaalne programm, 
mis kontrollib üle plagiarismi ehk annab täpse protsendi teada palju me nö „maha kirjutanud oleme“ ja seda muidugi sellel juhul, kui me töö üldse üles saame laetud... Halval päeval ehk viiimasel minutil, kui kõik plaks üles tahavad laadida jookseb see kokku ja kaboom!!!, 
5pm programm kinni ja kõik kukuvad läbi!!!

Okei, enough of that, tahtsin teid lihtsalt veidi hirmutada selle high-tech teemaga, mis siin mind ümbritseb ja millega ma veel sina-peale ei ole väga.
Aga, hea uudis on see et mul on see kõik edukalt sisse antud ja võin vabalt kõik seriaalid peale panna teed juua + hommikusööki süüa ja täiega vaheaja võlusid nautida.
Täna mul on plaanis veel viimased jõulushopingud teha enne, kui esmaspäeval Tallinnasse tulen ja siis veel õhtul Winter Wonderland (kuhu ma pole ikkkaa veeel jõudnud!!!) üle vaadata... Aaa ja enne, kui ma Ljondonist mõneks ajaks minekut teen, mõtlesin ka teile mõnel päeval oma Londoni kodu näidata :)!

Niiih, aga praegu kerged instagrammi (kasutaja-liisakushnir) välgatused + smooothid tuned, mis mu selle term'il kaotatud närvirakke ravivad jeejaaa! 
  
And pictsöör time.
 
 
selfridges Christmas display
endless magazine-stand in Soho. Gotta love this city
 
Ahhh.. My favorite earpiece EVER!
 
Uni Christmas party - Get drunk, Go home!
Hand-in