New Years EVE!


Hei-hei mu kullad, looodan et teil on olnud üli-lahe ja tore aasta seni. Enda kohta võin nii öelda, et 2012 oli vist kõiige suuremate üllatuste-kogemuste rohke aasta mu elus.
Ja tagasi vaadates ei muudaks ma vist mitte midagi! Mitte vist, vaid tõesti ei muudaks :)!
AGA oli, mis oli... Ei jõua ma ära oodata 2013 ja kõike seda mis sellega kaasneb!

Südamest sooovin teile mega-mõnusat aastavahetust ja ilusat ja kõigekõigekõige paremat uut aastat! Näeme ja jutustame juba uues aastanumbris!

L! xx


Aaa, ja et 2012 originaalselt mööda saata – külastasin ma jälle oma dreamy-dreamy closetit Polyvores ja miksisin ja mätschisin kokku inspiratsiooni! Bon appetite!


///Ready or not, it is time to send away another year. I can honestly say that it has been the most important and amazing year so far. Me – moving to London, making huge changes in my life, leaving everything I know and love behind and moving alone to a country that is so different that I’ve been used to. Definitely, I am not the same person that I was a year ago. But all I can say that I am thankful and can't wait to see what 2013 brings! Hopefully a lot of inspiration and exciting opportunities.
Oh, and to send 2012 away with a little style, I made some dreamy collages – to inspire you, when picking your NYE outfit!///