ABOUT MENSWEAR

Viimane nädal enne Easter break'i jookseb ja hand in on ukse taga.
Eile saime lõpuks oma womenswear'i pildistamise tehtud. Alguses oli plaanis see teha laupäeval aga due to the fact, et Londoni ilm on täiesti bipolaarne ehk lumi+vihm+päike+torm+päike jnejne...pidime selle edasi lükkama. Kuigi eile oli ka täiega külm ja mul oli kohutavalt kahju modellist, kes pidi peaagu enda varbad otsast külmetama, sest vaatamata sellele, et miskit kuskilt alla ei sadanud oli ikkagi ülikülm (isegi mul, kes ennast kasuka sisse mässis ja topelt-kapsunid endale selga orgunnis).
Aa sellega tuli mul meelde, et ma ei ole isegi jõudnud näidata teile oma menswear'i tulemust? 
Ajakiri millele me siis pildistasime oli Hypebeast ehk meie sihtgrupp oli rohkem urban-noored. 
Seega meie theme pildistamisel oli ka upgraded street-wear ehk „Street wise“. Ma ilmselgelt pole meestemoes väga käpp (vaatamata sellele, et meesteosakonnas shoppamine on üks mu lemmik tegevusi), siis julgen ma endale suuure pai teha selle pildistamise eest, sest tagasiside õppejõult oli niinii hea, et saime 1st grade, mis teises keeles on oioioi-kui-tublid-olime :) !


Ph. Jordan Richings 
Style. Liisa Kušnir 
Grooming & assistant styling. Miriam MacGeh 
Model. Sean JonesYesterday, we finally had our womenswear shoot, which we actually planned to shoot on Saturday but due to the fact that London's weather is so unpredictable (one minute it's snowing – the other-raining and so on), we had to reschedule. 
Though it was super cold, and I felt soo bad for the model who almost freeze her toes off, we managed to finish successfully – with all our toes still alive :).
Oh, and I remembered that I haven't showed you my menswear shoot either?
We picked Hypebeast to shoot for, so our theme was urban youngsters aka upgraded street wear - „Street Wise“. And obviously I am not so familiar with mens fashion as I am with womens, but I think I did pretty good – considering the fact that we got 1st grade for this shoot.. Soo yay!  Can't wait to share womenswear results with you:) xx

4 kommentaari

 1. VAU!! Ülihea shooting!

  VastaKustuta
 2. Tubli, Liisa.

  Meil tuleb alles esimene pildistamine, mai lõpus. Üks pilt :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitähh :P,

   1 pilt? What the hell, me peame pildistama ajakirjadele seerjaid juba :D

   Kustuta