AND I SAY...

Hello, my people!

Rääkides sellest, et kus/mis/ja mida aka what's up with my life, siis käimas on kõige töisem term ever. Kaheksa look'iga womenswear shoot, mis kajastab Fall/Winter 2013-2014 trende (jah, ma räägin reaalsest ajakirja shoodist), ning kõige ootamatum projekt meie kursuse jaoks... Ehk peame disainima ehete/aksessuaaride kollektsiooni. I know right? Kuigi see pole üldse minu cup of tea disainida midagi, on mul research'i tehes iksaitment juba vägagi põhja kihutanud. Teen hetkel researchi oma lemmik ajaperioodi kohta 60ndad ja "Man on the moon", mis on lihtsalt totes exciting!
 Muidugi, kuna easter break tuleb turbo kiirusel ja ma sõidan jälle Eestisse kaheks ja pooleks nädalaks, siis plaanin ma aksessuaari kollektsiooni lookbooki pildistada Eestis (leidma modellid + fotograafi jnejne). Igaljuhul 2,5 nädalat veel intensiivset koolitööd, so have to do my very best!

Ja siin on mah  playlist:

Nneka - Shining Star (Joe Goddard Remix) Radio Edit

Nicolas Jaar - And I Say ft.Scot Larue & Will Epstein


Cold War Kids - "Hang Me Up To Dry"

3 kommentaari

 1. Oh Liisa, kui ma neid Conversesid su jalas nägin, mõtlesin ma, et kuradile need miinuskraadid Eestis ja võtsin kapis tolmuseks läinud oma Conversed välja ja panin jalga :D Super tuju oli kohe!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ohh, nii hea et mu Converse-tuju nakkav on :P

   Kustuta
 2. Aahhh, Anrike YOU ARE A LIFE-SAVER!! Ma täitsa mõtlesin su peale alguses ka, aga ei hakkanud enne oma crazysi disaine välja käima, kui need veel kindlad ei olnud :P! Kindlasti JAAA! Aitähh-aitähhh sulle :*

  VastaKustuta