LLL-LEOPARD PRINT


Jaa siiin ma olen. Tänasega algas jälle koolinädal, mis tähendab seda, et kevad vaheajani on jäänud ainult 1,5 nädalat. Mis on omaette maailma-hea uudist kuna see tähendab seda, et koduni on jäänud ainult üks ja pool nädalat.. Aga see tähendab ka seda, et aega projektide lõpetamisega on jäänud AINULT 1,5 NÄDALAT?!
Pea valutab juba nii hullult, et tahaks lausa ära kukkuda otsast... Aga ilma peata olemise luksust ma endale lubada ei saa, kuna homme peame kolme-liikmelise tiimina esitlema oma womenswear'i photo shoodi proposal'it õppejõule ja sketchbook + moodboard peab olema viimseni lihvitud, et me saaks selle pildistamise jaoks kindla JAH-sõna ja enne hand-in'i ilusti kõik ära töödeldud ja ilmutatud.
Kuigi hetkel tundub vaheaeg täiesti kättesaamatu unelmana ja ainuke asi, mida ma tegelikult reaalselt teha tahaks oleks magada üks hea 12 power-nap, siis ei saa siiski motivatsioonil lasta langeda.. 
AA rääkides motivatsioonist? Eelmine nädal oli meil külalisloeng või noh nö „jututuba“ koos ühe minu õppejõu endise õpilase - stilisti Anna Trevelyan, kes on BTW koos töödanud näiteks Hedi Slimane, Nicola Formichetti'ga (peamiselt on ta stilist Lady Gaga'le !!!). Ja see oli oi-oi, kui inspireeriv, tõi vist kõigi stressi-level taas maapeale ja andis kindlust, et see kõik pingutamine on seda väärt!

Aga IGATAHES, tegelikult tahtsin ma veits vatrata oma uuutes päiksekatest... Üli-kaua tagasi (vist oli veel siis, kui moenädalad toimusid?) klikkisin ma ringi mööda street style blogisid ja leidsin Christine Centenera nende üüber khuulide päiksekatega. Kuigi mu terane silm kohe ära ei tabanud kas need on need samad prillid mis Celine'i shows eelmine hoaeg olid? olin ma siiski valmis need ükskõik kust üles leidma, et enda prilli-kollektsiooni soetada..

Voila! Mitte küll täpselt samad, obviously, leidsin ma need prillid ebay'st! Ja ma olen oi-oi, kui rahul!

Easter break is almost here and I must say I CANNOT wait to go back home and visit my family. Haven't seen them for a while now.
But before that can happen I have soo much to do and so little time to do it. Tomorrow we have to present our womenswear photo shoot idea to our tutor so he can finally approve it and we can start shooting it before the hand-in. I am really confident about it, but still – before he says he's final words – you can't be sure that it's worth doing.

But that wasn't at all what I wanted to share with you guys today.. A little while ago I saw this picture of Christine Centenera on street style blog, wearing these awesome shades (I can't remember whether it was on last season Celine show or not?). Anyways they were too cool not to own. So I finally found something (almost) similar on Ebay. And I am oh-so-pleased with them!

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar