ERIN WASSON

Nädalavahetus on nüüdseks täiesti seljatatud ja ka mina olen oma "patarei" täis lõpuks suutnud laadida seda nädalavahetust aina venitades ja venitades. Ma ausalt öeldes tunnistan, et ma võikski elada ainult reede õhtus. Teades, et veel kaks päeva on aega voodis varbaid sirutada hommikusöök bossilt voodisse tellida (haha, tegelikult vean ma selle ise endale kõik oma pedantselt valgete linade vahele ja hea õnne korral naudin seda poole lõunani) ja lihtsalt unistada kui palju ma jõuan nädalavahetusega ära teha. Mis muidugi lõppeb sellega, et esmaspäeva õhtul avastad töölt koju tulles, et kõik on tegemata ja see hurraa millega see list sai koostatud on ka kaduma läinud.


Vot, selle sissekandega tahangi teid hoiatada, et suvi kaobki jube kiirelt käest ja vahel peabki endal juhtme seinast tõmbama ja iPhone koos instagrammide ja twitterite ja feissbookidega välja lükkama ja mitte midagi tegema ja seda paari sooja päeva muretult nautima. Minu jaoks oli see eelmine nädal tripp Otepääle, kus me päeval ronisime Seikluspargis ja õhtul mõnusalt sossult turismitalus metsade keskel jutustasime ja pikutasime. Täiesti mõnus vaheldus isegi minusugusele linna-müra-sõltlasele.

Igatahes-igatahes, puhkamise-teemast suuuuuuure kaarega hoopis minu vana-uue-lemmik-modelli-ja-tattoo-avastuse juurde.
Tahestahtmata kui mõtlen, et ei rohkem ma tattoosid ei tee hüppab kuskilt välja Erin Wassoni pilt ja kogu mu plaan rohkem mitte nõela alla minna kaob, kus see ja teine... Kuna olgem ausad, maailma lahedamate tattoode auhind kuulub küll temale. Aga kuna ma täiesti kindlalt ei tee K-U-N-A-G-I sellist asja enda peale, mida ma olen teistel näinud, siis pean tattoode-tiitli temale veel jätma enne, kui ise millegi laheda peale jälle tulen. Paar aega tagasi avastasin ma veel lisaks sellele, et tal on nii awesome'id tattood on tema stiil ka vaieldamatult mõnus mix boho'st. Mitte et ma tema stiilis enne kahtlesin. Just sayin'. Aga hetkel meeldib see mulle veel ja veel rohkem kui varem!
 

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar