H&M AUTUMN'13 COLLECTION PREVIEW


Kui päev juba algab hea kohvi ja värske puuvilja salatiga siis on täiesti minimaalne võimalus, et ülejäänud päev raisku läheb. Ja kui veel sellele järgneb mõnus-armas H&M sügiskollektsiooni preview, siis on veel väiksem võimalus, et sa terve päev ei käi nagu väike iselaadiv energiapall naeratus näol.... Ja to top it offf!!!! veel muuutub päris võimatult toredaks päev, kui tead et paari tunnipärast juba kotid pakid, et maale sõita ja enne seda veel oma kallite lõpetamise-hooajast osa saad. Oh joy! Vahel olen isegi enda peale kade, kui palju toredaid üritusi/inimesi mu ümber on :)!

Aga H&M'st...
Tegu oli pressiüritusega hotell Telegraafi hubases Symphony Lounge'is, kus tehti kerge sniiiik-a-piiiik meile, mis kõik sügisel poode ründab. Ma usun, et kõik on täiesti kikivarvukil põnevil selle üle, et H&M LÕPUKS oma uksed ka siiin avab! Jeejee! Mina ka - mina ka!
Autumn 2013 kollektsioon on esimene kollektsioon, mida disainis H&M disaini tiim ise (ehk ei olnud sellel mitte mingit collaborationit ühegi teise disaineriga) ja mida näidati Pariisi moelavadel. Kogu kollektsioon on täielikult, käsi südamel, võin öelda niiii õige kui õige see veel olla saab. Kannaksin igat eset, ausalt. See on mix Isabel Marant'ist + Balmaini + jutu käigus jõudsime isegi selleni, et need ilusad lendlevad õhukesest siidilaadsest riidest pärilitega kaetud kleidid on justkui "Great Gatsby'st". Ühesõnaga romanitiline meets French chic ja igaüks leiab sealt endale kindlasti midagi millega oma sügis moodsaks boostida!

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar