AIN'T NO FAN LIKE ME

Enne kui ma jutustama hakkan.. PS!PS!PS!


PS1! If you don't know yet, I have an Instagram account & you can follow me there by clicking HERE
PS2! English version (from now on) is available  at the end of the post! YAY!


Minu meelest on absoluutselt ebaaus, kui haigus niidab keset suve. Eriti päev enne vabasid päevi, mille sa oled läbi mõeldnud asjatamiseks. Suhteliselt nukker eks? Nagu kuskilt tuleks keegi karma-võlga tagasi nõudma, et mul on liiga palju teha ja liiga tore ka veel. Ei tea. Kahtlane värk.
Igatahes, kes iganes sa kuskil kõrgel minu vastu töötad, you're failing miserably, sest täna oli mul juba küllaltki parem, kui eile - muidugi mitte veel nii hea, et ilma külmavärinateta õue Selkusse minna (kuigi peaks, sest üksi elamine on päris nukker, kui külmikus vaatab vastu üks suur ports ingverit ja kapis hulga popkorni? Või äkki keegi jagab retsepti nende kahe kohta?)... + et veel teha üks viisakas outfiti pilt õues, mis mul tegelt oli täiega plaanis, kuna tamataraa tahtsin teie ees veits keksida oma pluusiga! - mida ma creivisn eelmises postituses ja nüüd hea-lapse-haige-lapsena endale nurusin ja sain!
Aga ahjaa.. Pluus. Chicago Bulls!!! Ma pidin kraed veits kohendama - aka ära lõikama, kuna nende meestepluusidega on alati mul igavene kamm, kuna need "poovad" või on üldse siukse ebameeldiva kaelusega.
Igatahes niiiisiiiis, kuna ma välja ennast veel igaksjuhuks ei ajanud, siiiiiis moodustasin ma voodi peale "kollaazi" outfitist.
See tähendab teie tööks jääb lihtsalt mind nende sees kujutada, haha. Ausalt, ma üks hetk tõmban need selga ka kui parem hakkab ja hüppan kaamera ette.

jeans - G-Star Raw Type C 3D Loose Tapered Jeans /// shirt - Chicago Bulls /// necklace - DIY /// watch - LED watch /// bag -? /// heels - Zara basics ///


/// I don't know what's up with the fact that I always get sick when I'm having too much fun or have soo much to do? It's like Karma or something. "ups! Wait, Lisa is having tooo much fun now, need to stop that sh*t!" 
Well, whatever it is, or who ever is behind that plan - it is failing miserably, because I'm feeling much better today, though not so good that I can go outside and stock my fridge (that's the downfall of living alone - there's nobody to go and to grocery shopping for you..) & do the outfit pictures. Which I by the way planned to do today, because I managed to find the shirt that I've been wanting for a quite a while... CHICAGO BULLS shirt! Jejee!
So creative person like I am - I put the outfit that I was suppose to wear on my bed & made a collage! Well, it isn't the best way to take an "outfit photo" but I hope it helps!///

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar