"HOME IS WHERE MY HEART IS"

Ma üldselt leian, et siuke lihtlabane asi nagu kadedus on täiesti mõõ-ttt-eee-tt-uuuu asi. Esiteks, see ei too sulle seda "asja" mille pärast sa kade oled? Teiseks, sa lihtsalt piinad ennast selle pahura kadedusega. 
Seega lepime kokku, et mõttetu. Pole mõttet ennast üldse vaevata sellega.
Okei. 
Aga. Siis on teist sorti veits siuke diiibim kadedus, mida sa absoluutselt ei suuda alla neelata. Selline, mis on tegelikult teoorias käega katsutav - ehk saad endalegi "lubada sarnast "asja"", aga ei taha ikka väga järgi teha - kadedus/dilemma.
Ma tean mu teooriad, on päris veidralt keerulised. Või viisakalt öeldes siis "omapärased".
Miks ma sellest üldse rääkisin oli see, et eile öösel unetuna sattusin ma kuidagi jälle Tumblr'i lainele ja sisustus-blogide peale, mis pehmelt-kergelt öeldes, viisid mu jälle sellesse teist sorti kadedusse. 
Põhimõtteliselt kõik kodud tundusid liiga lahedad, et reaalselt olemas olla - AGA - samas nii saavutatavad. Valge sein, ja näiteks rula-laud seina kruvitud. Voila! Done! Ja näeb välja maailma lahe.
Kuna mul endalgi siin Eestis vanematel valmimas uuus maja/kodu/suvekodu, kuhu ma bossilt endale valgete seintega toa "tellisin", siis tundsin ma neid kortereid ja maju vaadates täiesti oma "jopena". Sest minu jaoks ei ole tõesti vist ilusamat asja, kui valge sein ja mingi retro-pop-kunst-või-muu-selline-üllitis seinal!
Ja veel endise rula omajana (panen rõhku sõnale omaja - kuna "Ollie" triki oskamine ei tee veel minust rulatajat ,olgem ausad), plaanin ma juba pikemat aega oma rula laua ümber "disainida" ja siis sisustus-elemendina uues kodus ära kasutada. 

Igaljuhul, checkige!

/// Last night I started looking at interior design blogs at Tumblr and envied almost every blog I saw. I know, being envy is the stupidest thing I know, and it's quite honestly pointless because A) It doesn't bring you the "thing" you want? B) It makes you feel even bitter than it's worth... So why bother?
Anyways, as I tried to make myself feel better about the fact that I still was so envy.. I created another version of being envy? - I know I have quite funky & weird theory's of feelings.. Anyways, I came up with the idea, that there is another way to feel like this.. It's like you can actually achieve the same result (that you were envying ...) BUT you don't want to copy the person as well.. soo.. That's the way I felt. 
You see... Those homes were sooo super awesome, yet simple? Basically all you need is a white wall and some edgy pop-art on the wall & you already have created the same atmosphere...
... And due the fact that my parents are building a new summer-house for us - & the fact that I asked them to paint the walls in my room white - I felt that I fit into the company just fine! 
.. because to be honest, there isn't anything that is as pretty as a room with white walls!"

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar