RIRIRIHANNA

Ma olen Rihanna stiilile juba pikemat aega (või siis ehk eelmisest aastast?) respekti andnud.
Ja seda nii palju, et kui ma peaks hetkel - just nüüd ja praegu - valima välja nö stiili-ikooni (god, ma tegelikult üldse ei salli seda väljendit), siiis oleks selle täieõiguslik omanik - Rihanna.
Ta stilist on nii võrd head tööd teinud või noh, tegelikult juttude järgi pidi Rihanna ennast ise igapäevaselt riidesse panema ja ainult punasele vaibale minnes peab enne plaani oma stilisti - Mel Ottenberg'iga... Muidugi ma ei kahtle, et Rihanna pällid Alexander Wang või Olivier Rousteing või Karl Lagerfeld kahtleks kasvõi hetkeks, kas saata Rihannale mõni hilp kanda, kui ta ise üks hommik ärkab üles ja tahab pluusi saada näiteks...
Igatahes, misiganes, kes keda millal kasutab ja riided pullib' - whateva - näeb ta ikkagi väga khuul välja igalpool. Kõik on täpselt nii nagu peab - poolekohaga-suvaline-räppar-hobo-meets-tsänel-meets-räpparjälle. Aka pöörfi. 


Muide kellel veel tekkis huvi stalkida, siiis Rihanna stilistil on olemas ka TUMBLR ja seda saate stalkida SIIN!
Aa, ja siin on kerge megamix - mille ma kokku leidsin kasutades mädzik portaali - google.com!
images from : google.com
/// I've been giving enormous amount of respect to Rihanna's style since... last year? 
It's exactly what I would wear if I was living in "Rihanna's world". Everything is exactly like it should be - just right amount of rapper-meets-Chanel-meets-casual-meets-boho-meets-rapper-again. Just perfect. 

There are rumors that RiRi is using a stylist Mel Ottenberg - for her red carpet looks - and everyday looks are mixed-and-matched together by her. Though, whatever or whoever actually dresses her, I think who ever says "it's for Rihanna to wear" no designer even thinks for a second whether to send that damn blouse or not. 

So whatever, Rihanna is still fabulous!"

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar