"She said 'can you get can my friends in the club?' I said 'can you get my Benz in the club?' If not, treat your friends like my Benz. Park they ass outside to till the evening ends."

Ma isegi ei hakka siiia kirjutama kokku millised süümekad mul on, et ma siia pole pikaltpikalt üldse midagi kirjutanud. Täiesti hirmuäratav on oma nägu siia juba näidata. Kuid 'hey!' tegelt onju suvi ja kui need soojad soojad ilmad ennast peale keerasid, siis onju tegelikult isegi häbiasi seda läbi toaakna jälgida ja mitte välja mängima minna.

Kes mind Instagrammis jälgib, see on juba enam vähem näinud mis ja kus ma keksimas olen käinud.
Ma lubasin endale enne Eestisse tulekut, et sellel suvel käin niii palju ringi kui võimalik ja olen kõvasti osavõtlikum ja kultuursem. Hetke seisuga võin öelda, et skoor on 'maha magatud päevad 0' vs.'kultuurne ringi tatsamine +päris mitu' nii et ma võin täiesti pai teha endale sellekoha pealt jeje.


Laupäeval korjasin ma näiteks enda skoori KUMU. Algse plaanijärgi läksime me Irving Penn'i näitusekogemuse järgi (kuna oma trend forecasting'u ülesande tegin ma ju talvel tema töödest inspireerituna), siiis pidin isiklikult ka veel tänu minema avaldama. Aga pileti järgi minnes, avstasime veel teise hetkel üleval oleva näituse "Kriitika ja Kriisid", mille kohta ma varem olen kuulnud ka, et see on päris hea ja lahe... Siiis läksime täie panga peale välja.
Kuna mul on Irving Penn'i vastu niiii kui niiiii ilmatuma suur respekt, siis annan ma talle au alati. Kuigi piltide valik oli väike, oli ikkagi hea meest otse originaal pildis ka näha. Aaga "Kriitika ja kriis" oli tõesti vägaväga lahe juhus, mille otsa sattusime. Ma olen teada tuntud pop-art'i austaja ja sealne mix sõjajärgsetest maalidest ja kompodest oli lihtsalt geniaaalne - ja ma ei ütle seda sõna tihti! Seda väljapanekut soovitan soojalt nagu Stockmanni Cesari salatit!

Oma teiseks kultuurseks-"avastuseks" ja soovituseks loen ma Kanye Westi "Yeezus"'st, mida ma helde käega juba LIISAWHO? facebooki lehel jagasin. Ma ei väsi konstateerimast fakti, et Kanye West on täiesti kosmosest ja tema looming on ülivõrdes-maailmaparim. Isegi tema sõnadesse panemine tekitab minus raskusi, sest nende riimide kirjeldamiseks ei ole olemas piisavalt head sõna, või nohh, minu average-tasemel Eesti keel lihtsalt küündi nii kõrgele selle kõige väljendamiseks. Kui te leiate sõna - lemme know!

Eniveis, kiidan ja kiidan ja siin on lõpuks teile tõestusmaterjali ka. Kanye'st, KUMU'st ja minu olemasolekust!
ps, press playplayplay ja kuulake geniaalsust!


KUMU!
me - wearing DIY vintage shorts, G-Star RAW denim shirt, H&M belt
 Kuna tegelikult AUSALT pilti teha ei tohtinud, siis ainuke fototõestus Irvingust on voldik, ja tegelikult parem mingegi ise kohale, sest oma silm on kunn!
 "Kriitika ja kriis" - 99 sendiste toodete poood.. madness
 Weapon for women!
 Russian style pop-art!
 Lunch with mah mother!

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar