DENIM²

Igapäev teksade keskel olles ja kandes, üritan ma iga hommik olla "ülimalt geniaalne"ehk mitte kodust välja minna mugavustsoonis nr1. teksad + t-särk või mugavustsoonis nr2. mustad teksad + mittemidagiütlev üleriie... Ehk luua midagi uut(!). Naerukoht. 
Igatahes, tahan ma konstateerida fakti, et sinine denim on überlahe ja denim-on-denim on ka ülikhuul, kuigi punktist A - punkti B liikudes ehk kodust tööle, oma meelest maailma mugavas JA khuulis denim särgis + boifrendi pükstes saan ma tihti peale küsivaid pilke? 
Siis nüüd näete, tegemist on laheda trendiga, mis võtab võimus ülemaailma, juhuuu! Vot tak.
source: google.com / stockholstreetstyle.feber.se /

4 kommentaari

 1. Kui sa käiksid ringi nagu Rihanna (which would be awesomeee), siis vaadataks sind üldse nagu hullumeelset, kes on kuskilt seitsmendast dimensioonist pärit ning keda tuleb jõllitada nagu loomaaaiaeksponaati :D Just nii fierce olekski see! Aga väga superäge näeb see välja igaljuhul :)

  www.zerxzastyle.blogspot.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh väga-super-hüper positiivne, et keegi veel nii mõtleb! Ma kusjuures ise leian ka, et kui mind ei häiri teiste riietus, siis miks peaks teistele minu oma ette jääma! Niisiis, ehk peaks tõesti Rihanna-level-of-awesomeness'i ette võtma :P

   L,

   xx

   Kustuta
  2. Ei, ei ei, Guessi nabakas ja seelik, mis ei kata midagi, on the only way to go. Siis ei vaata inimesed ka imelikult, sest nii on normaalne
   :D :D :(

   Kustuta
  3. Tõsi, ühiskonna heakskiidu saabki vist ainult vulgaarsel teel :D

   L,
   xx

   Kustuta