FAVORITE THINGS HAPPENING ATM

Täiesti lambist suvetaevast tuli mõte, teha kõikide argipäevaste juttude vahele postitus asjadest/sündmustest/inimestest/okei ja ka mõnedest moega seonduvatest trendidest, mis mulle hetkel ülimalt peale lähevad ja mis muidu ka väga teemas on.
Ma usun, et mõndadest olete te ise kindlasti juba aru saanud, et ma ei saa üle asjast ja jauran ja jauran... Niisiiis let's make things bold - loud - and clear!

SHIRTS WITH A WITTY TEXT and NUMBER
Suhteliselt läbiv teema, mis sai alguse süütust Comme des Fuckdown' mütsist? ja Celine meow pluusist, mis on nüüdseks transformeenud juba HOMIES beaniks ja BALLIN (aka Balmain) dressikaks (või siis misiganses kohale neid veel võimalik kirjutada on)...
... Igatahes, kuna terved tänavad on seda kõike täis ja mina selles kergelt öeldes väsinud, siis leidsin enda jaoks midagi uut. Ja da best part on see, et seda on võimalik DIY korras ka endale ise teha ja jääb ära kõik see tellimine, T-särgile põhimõtteliselt peale maksmine ja kõik see ootamise trall... Seega tehke ise!


VANS
Mäletan, kui põhikoolis terve üks korruse täis tegelasi käis ringi nende musta-valge-ruuduliste slippidega ja ma põhimõtteliselt ei sallinud üldse Vansi (irooniline on see, et hetkel mõtlen ma pikalt juba soetada need samad slippid hähä).
Tegelt kuidas ma üldse Vansi juurde oma tee leidsin oli see, et olen terve igaviku otsinud valgeid Converse ketse aga MITTE kuskil ei ole neid.. Või noh suurus 38 on oma tee teiste koju leidnud.. Ja lootust kaotamas leidisin ma Sportlandist valged Vans'id, millele ma viimases hädas otsustasin võimaluse anda... Ja pean ütlema, et need on ühed mugavaimad jalanõud, mida ma tean! Mõtlen juba erinevate värvide peale, mida endale veel soetada.. 

ALPHA FEMALES aka (sporty + ladylike)
Christopher Kane Summer 2013
Trend, mis on mulle endisele kergejõustiklasele ilmselgelt vägagi südame lähedane ja meelt mööda. Mitte, et ma haibiks seda Nike kiledressi või VS dressi "trendi", mis igapäevaselt toidupoes vastu vaatab.. 
Pigem meeldib mulle selle "viisakam külg" ehk mix = Sporty + ladylike seelik või ülikhuulid slim'id viigipüksid. Väga lihtne viis minu meelest, kuidas ennast mugavalt tunda igapäevaselt samas ka täiega trendikas olla... Hea viis kõikidel laiskvorstidel oma kasutamata trenniriided kasutusse võtta!

SILVER HOLOGRAPHIC
Jonathan Saunders Spring Summer 2013
Hetkel üks lemmikumaid värve? või peaks ütlema.. materjale?
Mingil veidral põhjusel tuleb mulle sellega meelde 90'ndad ja Ace of Base ja need veidrad "lehe-nätsud" ala siuksed piklikud ja maitse on kadunud 60ne sekundiga... Don't know what's up with that.. aga anyways.
See värv tundub mulle nagu veits "moe-imena", kuna sellel on nii palju võimalus miximiseks-ja-mätchimiseks, et põhimõtteliselt kogu garderoobi peale võid mõnusalt liugu lasta ainult nende kingade peal näiteks.. 
Hetkel mõtlengi skeeme välja, millal saaks enda kingad joy-ride'le viia!

RiRi workin'it in holographic shirt, shoes and clutch at London


GLASTONBURY FESTIVALS
KINDLASTI üks MUST VISIT festival. Koos Coachellaga obviously... Line up on to die for ja täiesti ausalt leidub seal kõigile midagi.. Täielik muusika-näljaste üritus!

(siin väike lineup Glastonbury festivalist ja klikige kodulehele ka, et kogu lineup ja järgmise aasta kuupäevi ja kõike muud plaanima hakata!)


AA ja rääkides Coachellast, siis leidsin ühe päääris hea mixtape, ms väga osavalt ette söödeti kõikidele Coachella külastajatele, et ala kui nad LAX'st Coachella'sse sõidavad siis see mixtape peaks kestma neil täpselt selle vahemaa ja meeleolu tekitama, kuni nad õigele festivalile jõuavad!MONOCHROME


Must-valge mix. Kõige klassikalisem - lihtsam - lollikindlam mix that I know of. And there's no more words needed!


YE-YEEZUS-KANYE WEST, whatever you call him - I'll have him!

See ilmselgelt ei tule kellelegi üllatusena... Igatahes, sellest ajast kui eelmine? aasta "Watch the Throne" tuur Jay-Z'ga oli ja mõlemad laval Givenchy riietega räppisid tekkis mul veel suuuurem respekt tema vastu. Obviously, ei ole tegemist mingi pubeka crush'iga? vaid ilmatuma suuure respektiga tema riimide vastu! #amen #yeezus!

Sest c'mon... pure gold isn't it?


I know I got a bad reputation

Walking 'round, always mad reputation

Leave a pretty girl sad reputation

Start a Fight Club, Brad reputation

- Kanye West - Bound 2pictures above from: google.com / glamourmagazine.co.uk / style.com /
At the moment one of my favourite trends or should I say materials? Kind a get this 90's feeling with this colour. Reminds me of those ridiculously sweet bubblegums (they had the same kind of coloured wraps around them) that I used to chew when I was like 7ish or something? 
This colour has so many options how to mix it with others.. Kind a dying & waiting for the day when I can take my shoes and clutch out for a joyride..
Kommentaare ei ole

Postita kommentaar