SILVER HOLOGRAPHIC

heels: Bershka bag: from London
Teate ju küll neid pühapäevi, kui ilm on mega-soe, pangakaart omab erakordset võimu terminalide üle ja parasjagu oled kesklinnas. Just täpselt samas seisus olin ma eile, kui kell neli tööl uksed kinni lükkasin ja sammud Rotermanni kvartali poole seadsin. Peas ainult üks kingapaar ja lootus, et need veel alles on...
Nimelt mul on üks ülimalt ebatervislik komme just öösiti unetuna kolada netipoodides, vaatada sealt endale asjad kokku ja siis päeval reipalt sinisilmsena neid jahtima minna... Muidugi minu õnneks, paljudele vist ei meeldi samad asjad, mis mulle st saan suhteliselt alati oma tahtmise..
Sama oli ka eile.
Mul on viimasel ajal lisaks kõige muu armastamisele tekkinud ebatervilik huvi hõbedast-holograafilise-värviga? asjade üle... miks ebatervislik? Sest hetkel meeldib mulle see nii väga, et tõmbaks oma valge tapeedi üle sellega ja elaks rõõmsalt (kuni järgmise obsessionini) LSD maailmas (tundub väga drug värv). Kuna narkootikume ma ei kasuta ning LSD maailmasse ilmselgelt siis ka ei satu ja teised ei jaga ka mu holograafilise-värvi armastust, siis elasin ma selle täielikult välja oma pangakaardil.
Või noh, kas saab seda välja elamiseks nimetada, kui 10cm kontsade eest küsitakse ei vähem ega rohkem kui 12,99€? Vist ei. Aga väike shoedruggie-aka-mina olen rahul.

AA ja kott on pärit Londonist... Ma ausalt poodi ei mäleta, aga mäletan, et ma pole seda teile varem näidanud...

AA2, kusjuures tuli meelde, ma valetasin enne... Kellelegi veel meeldivad samad asjad kui mulle, sest neid kingi oli alles 39 + 40 + 37 suurus.. (39 võtsin mina)... see tähendab chop-chop, Bershkasse!

/// I have a crazy obsession at the moment with silver holographic colour... Why crazy you ask?
Because at the moment I feel I could paint over my white walls with this colour and live in my DIY'd LSD world (or at least I think this is kind of a "drug" colour..).
But unfortunately people in my household don't share my passion towards this colour, so I had to live it out on my bankcard... Or can you really say it isn't a bargain if you pay 12,99€ for a 4 inch heels?
Well, it kind is. ///

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar