LAST WEEKEND AWAY

Hey, I'm back in the biz. 
Juba (ütlen jah, juba kuna see tuli liiga ruttu) eile pakkisin oma asjad ja tulin tagasi Londonimaale.
Endal veel siiski tunne, et ei jõudnud suve jooksul midagi ära teha, samas jällegist ei ole sõnu kirjeldamaks, kuikui tore oli see suvi. Igavene dilemma. 

Mis aga mu jaoks vist üks lemmikumaid asju suvel oli, oli/on mu maakodu. Suve alguses juba rääkisin teile, kui khuul see on, et mu ema ehitab maja ja kuhu ma bossilt endale valge toa lasin teha.
Well, oh well, just enne mu ära tulekut sai see kõik enam vähem nii valmis, et mina sain seal juba sees magada/elada ja enne äratulekut oma viimast nädalat seal nautida.
Loomulikult on seal veel nipetnäpet asju vaja teha a'la stanget pole veel laest rippumas ja muid sisustuselemente ja toale omaseid asju (khkhmm, põrandaliistud), siis tundus see juba niinii kodune hubane, et tekitas eneseski (ehk põlises linnaelanikus) tunde, et jätaks kõik kus see ja teine ja koliks maale elama.

Igatahes, siin it iz, my home, my love.


Haah, my favourite things that I randomly found.. Antalyas matrioshka's.. 
A paniting done by me + my great grandmothers armchair. 
 
/// Back in London town. Cannot believe that summer is over. It seemed to have passed by so quickly that I almost feel like I did nothing this summer... yet I feel like it was the best summer ever.

One of my favourite place to be this summer was my country house that my mum bought and built. Remember the house where I finally had the chance to get my dram room - with white walls? Yeah, that's the one. Anyways, the last week I spent in Estonia, I had the chance to live in it.. Though it needs some adjustments like furniture and stuff, but the all the big things are now done.. Almost made me wanna leave everything and move in there.. 

Haah, anyways, this is it - the pictures of my room, my love///

4 kommentaari

 1. Vau, tõesti ilus!

  keilit.blogspot.com

  VastaKustuta
 2. Ei puutu postitusse, aga mis foto filtreid/töötlemisappe kasutad? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui arvutiga töötlen, siis Photoshopi, aga telefonis kasutan PS Express / Instagrami / VSCOcam'i enamasti :)

   Kustuta