LAYERING

Mind on alati "võlunud" või noh sümpaatia olnud inimeste vastu, kes suudavad endale miljon aksessuuaari külge toppida ja samal ajal näevad lihtsalt ülivõrdes khuulid välja (Helina, kui sa peaks seda lugema, siis ma räägin sinust!). Enda peal seda järele tehes-proovides tunnen, et see kukub välja nagu USA jõulupuu kõike hästi palju ja valesti ja kirev. Ehk mööda. Täiesti mööda.
Kuigi viimasel ajal tänu oma sõbrannadele olen ma ka enda jaoks avastanud uuesti oma ehte laeka koos kõigega ja vahepeal esmapilgul tunduv oh-kui-mööda võib täiega trendi tabada ja super lahe olla!

layer up ladies!
/// I've always been fascinated with people who can wear multiple bracelets and still look super duper cool. Because I've always found myself looking like (when I come out of my clean-cut-comfortzone and for a second try to look effortlessly hip) gypsy wedding - there's just too much going on! No order, no style.
But thanks to my sweet friends I've found my hip-side as well and it doesn't look half as bad as I thought! Just add a boyfriend watch + some gold bracelets + friendship bracelet = and you my friend have just created a trendy-arm! So layer those bracelets up ladies!///

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar