NYC FASHION WEEK

Ja ongi NYC moenädal vaikselt lõppu veeremas ja 2 viimast päeva veel ees ootamas ja siis off to London, et alustada moenädalat ilusa ja naiseliku Bora Aksu'ga. Ausalt öeldes kriibib südant, et ei saa ise seal hetkel olla ja näha seda mõnusat virr-varri Londoni tänavatel ja Somerset Housis jaa nii eedassii... Nendel hetkedel olen suuuper-hüpper-tänulik-elupäästjale=internetile, et ta kõik selle hiireklõpsuga meile lähedale toob! Spass! Thanks! Aitäh!

Igatahes, sama mugavalt nagu ma plaanin vaadata LFW, vaatasin ma läbi ka seni olnud showd NYFW (saatjateks praetud kukeseened ja ahjus tehtud baklazaan koos kohvi ja mõnusalt kohevile löödud tekiga - mina olen õnnelik!). Niisiiis, nagu näha, kade ma täna ei ole - jagasin just oma hetke-õnne-valemit, jagan ka oma New York'i lemmikuid teiega!


///And just like that - only two days left of NYFW and then off to my second favourite city - London... Ohh, my heart is dripping, when I think I could be there at that time to see all of this celebration of fashion in Somerset House and on the streets.
In moments like these I am oh-so-happy that I have this little miracle called - the internet - so that all of this is just a click away!

Anyway, as comfortable as I was while watching NYFW - I have the same plan with LFW too, accompanied by fried chanterelles + oven-baked zucchini and fresh coffee + fluffed warm blanket - True recipe for happiness, I tell ya! 
SO with this recipe for happiness, I'm gonna share with some collections from NYFW that brought a little smile on my face - coz they are so freaking amazing! Just take a look!///
Kommentaare ei ole

Postita kommentaar